441 - 460 av 1 170
1...222324...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juli 2023

Klubbad för

Elgitarr Jackson Randy Rhoads JS30RR, made in India, snr. NJHA09001783, stötskador på kroppen, i mjukt fodral, ej visning

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Kedja Pansar 18K 22g längd: 50cm, bredd: 3mm

Utrop: 15 600 kr

Parti guld 18K 6,5g graverat, buckligt

Utrop: 3 500 kr

Parti guld 18K 20,5g graverat, defekt, slitet

Utrop: 10 200 kr

Hänge 18K trefärgad 2,4g Ø20mm, Kompass

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 10,9g buckligt, slitet

Utrop: 5 800 kr

Ring 14K tvåfärgad 2,2g Ø18

Utrop: 900 kr

Ring 18K vitguld 3,9g Ø17, med diamanter 3xca0,01ct, sliten

Utrop: 2 000 kr

Parti guld 18K 5,6g graverat, slitet

Utrop: 3 000 kr

Hänge 18K 1,7g höjd: 22mm (inkl ögla), med röd och vit sten

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Armband X-länk 18K 12,8g längd: 18cm, med 5 berlocker (1 defekt)

Utrop: 6 600 kr

Ring 18K 3,3g Ø19¾, slitage

Utrop: 1 700 kr

Kedja 18K 2,8g längd: 50cm, bucklig

Utrop: 1 400 kr

Ring 21K 3,7g Ø17¾, mönstrad

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Örhängen 18K tvåfärgade 0,8g höjd: 10mm, med liten vit sten, slitna

Utrop: 425 kr

Ring 18K vitguld 6,5g Ø17, med diamanter 15xca0,01ct, 1xca0,16ct (sliten skena)

3 300 kr

Utrop: 3 800 kr

Örhängen 18K trefärgade 2,9g Ø19mm, buckliga

Utrop: 1 600 kr

Kedja Pansar 18K 4,4g längd: 45cm, bredd: 2mm

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 4,5g Ø22, graverad

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K vitguld 11,5g Ø21, bruksskick

Utrop: 6 000 kr