Avslutad | Pant – Tisdag 4 juli 2023
Figurin Lisa Larsson Häst ur Lillskansen, höjd 8,5cm, Visas och hämtas hos Sefina på Gullmarsplan 6, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Vas Orrefors Mayflower design Jan Johansson blåtonad höjd 22cm i skada kartong, Visas och hämtas hos Sefina på Gullmarsplan 6, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Krus Nittsjö Thomas Hellström höjd21cm, Visas och hämtas hos Sefina på Gullmarsplan 6, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Skål Orrefors Hallon Ø19cm höjd ca8cm, Visas och hämtas hos Sefina på Gullmarsplan 6, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Resegrammofon polyphon musik bruksskick 19 skivor/repiga, Visas och hämtas hos Sefina på Gullmarsplan 6, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Färglitografi Ola Billgren "Naken man" signerad och numrerad 39x57cm inramat , Visas och hämtas hos Sefina på Gullmarsplan 6, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Elgitarr Epiphone Flying V snr22091529208 China i mjukt fodral, Visas och hämtas hos Sefina på Gullmarsplan 6, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.