Avslutad | Pant – Tisdag 4 juli 2023
Collier S925 förgyllt 2,1g längd: 40,5-45,5, bredd: 1mm, integrerat hänge med stenar
Väska Mulberry Mini Lily Oak, brunt läder, HH3720/342G110, mässingsfärgade beslag, höjd: 11cm bredd: 15cm djup: 6cm, med dustbag, skötselrådsamt kvitto i orig
Väska Massimo Dutti, svart läder, snr:6913, Höjd: 12cm bredd: 18,5cm djup: 5cmavtagbar axelrem, slitage på logga
Herrur Morris M1440, 40mm, stållänk, 20 ATM, quartz, safirglas, med 4 extra länkbitar och tags i originalbox
Dragspel Falconetti Artist 1 by Vignoni, Knapp, 42/120, 3 körigt casotto, 7+7 register, vikt ca 9,9kg, i väska. Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68, Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Laptop, Apple MacBook Pro 13", modell: A2338, snr: FVFG54HFQ05D, Retina-skärm, Space Gray, 256GB SSD, återställd, med laddare i originalkartong
Gräddkanna och sockerskål på fat S830, 388,7g, förgylld insida, sockerskål H: 4,5cm B: 9cm, gräddkanna H: 4,5cm B: 10cm, fat L:21cm B: 11,5cm