Avslutad | Pant – Tisdag 4 juli 2023
Örhängen Georg Jensen S925 2,4g, Daisy, med emalj, diameter: 11 mm, med snurrebussar
Örhängen Georg Jensen förgyllt silver S925 brv 5,4g, Daisy, med emalj (skadat), diameter: 18 mm, stoppers ej original
Apple Iphone SE (2 generationen) 64GB, vit, model: A2296, serienummer: SF17FT7BAPLJR, nyskick (oanvänd), box, med USB-C kabel
Musikinstrument Övrigt
Synthesizer Elektron Digitone, serienummer: A0S1928D2031-54, spricka i display, med strömkabel, i originalförpackning
Spelkonsol, Nintendo Switch, modell: HAC-001(-01), konsol/skärm, dockningstation, 2st Joy-Cons + handkontroller/grepp, kablage/adapter, sn. XKJ40002272470, originalbox, komplett, bruksslitage, mindre nagg på skärm
Musikinstrument Träblås
Tvärflöjt Miyazawa 202E munstycke i S925, s/n: 104503, Iijima, Japan, case samt fodral
Visa varaKlockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, Freelancer, nr: 5629-SP5-20021, 29 mm, 100 m, kvarts, safiglas, originallänk viklås, box & cert (2018).
Klockor Heuer
TAG Heuer, Formula 1 Quartz, 41 mm, ref: WAZ1111, stål, kvarts, safirglas, datum, extra länkbit, tags, box & cert. boett: kx9g-4rlv-nmqw, tillv. ca 2017, nr: wkt8476
Elgitarr Epiphone Les Paul Junior, sunburst, en humbucker, Kina, lite repig, serienummer: 11031303377, i mjukt fodral