Avslutad | Pant – Tisdag 4 juli 2023
Rolex Oyster Perpetual Date, Sea-Dweller, 4000 ft = 1220 m, 43 mm, stål/guld, referensnummer. 126603, sn. 28R4G327, automatisk, cal 3235, datum, safirglas, Oysterlänk Rolesor, Glidelock, cert 2019, Frankrike, bruksskick, box (ej tidsenlig), ytterbox
Kedja Ankar 18K 99,6g, längd: 61 cm, bredd: 6 mm, lås integrerad i länk, Gustavsson Evert
Rolex, Oyster Perpetual Date, GMT-Master II, stål, 40 mm, s.k. "Batgirl", referensnummer. 126710BLNR, serie nr. 39P298F4, cal 3285, automatisk, safirglas, datum, 24-timmarsvisning, keramisk vridring - Cerachrom, Jubiléelänk, viklås, Oysterlock, Easylink
Visa varaKlockor LIP
Rolex, Oyster Perpetual Date, Submariner (1000ft = 300 m), 40 mm, stål, s.k. "Hulk", Chronometer, ref. 116610LV, sn. 72M93129, cal 3135, automatisk, safirglas, datum, grön keramisk ring (Cerachrom), Fliplocklänk, viklås (Glidelock), cert 2015, Holland
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual Date, GMT-Master II, 40 mm, stål, s.k. "Pepsi", ref. 126710BLRO, snr. 58L64648, cal 3285, automatisk, safirglas, datum, 24-timmarsvisning, blå/röd keramisk vridring (Cerachrom), Jubiléelänk, viklås (Oysterlock/Easylink), cert -18
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Sky-Dweller, 42 mm, stål/guld, referensnummer. 326933, serienummer. 690Q9221, cal 9001, automatisk, safirglas, datum, månad, 24-timmarsvisning, Oysterlocklänk, viklås (Easylink) cert -17, Norge, putsrepor
Visa varaSmycken Armband
Armband 18K 58,2g, längd: 19 cm, bredd: 33 mm, flerradig länk med blomstermotiv, kistlås, liten missfärgning
Cartier, armband, Love Bracelet, stl 19, ref nr. AIE652, 18K guld, vikt 36,7 g, slitage, skada/repa, skruvmejsel, certifikat (inkorrekt ifyllt), originaletui, ytterask
Visa varaElektronik Kameror
DJI, Mavic 2 Pro (Hasselblad), 1st handkontroll, 3st batterier LiPo, laddare för fyra batterier, billaddare 12V, väska, originalkartong, s/n: 163DFBE001WEG5.
Collier av tenn, med lila stenar, design Jörgen Jensen, kedjans längd ca 70 cm, kedja troligtvis stål