241 - 260 av 840
1...121314...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 juli 2023

Klubbad för

Parti guld 18K 11,8g skadat, med stenar

Utrop: 6 500 kr

Parti guld 14K 7,5g skadat, med sten

Utrop: 2 800 kr

Kedja Venezia 18K 3g 45,4cm

Utrop: 2 200 kr

Kedja Pansar 18K 1,4g 38,5cm

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge hjärta 18K 3,1g 26mm, med sten, behov av polering

Utrop: 1 700 kr

Miniatyr vas, Kosta Boda, Bertil Vallien, Volcano, Artist Collection, modellnr 48139, signerad, skimrande lila glas, etsning botten "Kosta Boda Artist Col B Vallien 48139 ", höjd 6cm, längd 6cm, bredd 4cm, 1981

200 kr

Utrop: 225 kr

Skål, Boda, Bertil Vallien, Galaxy, Artist Collection, modellnr 58016, signerad, frostat vitt glas med blåa och gula detaljer, etsning botten "Boda Artist Col B Vallien 58016", höjd 9,5cm, längd/bredd 12-13cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K 14,4g Efva Attling modell: WIde&Star med diamanter 42xca0,01ct (varav en saknas)

7 500 kr

Utrop: 9 000 kr

Pärlcollier lås i 18K brv. 21,5g längd:65cm med semibarocka pärlor Øca5mm

Utrop: 1 400 kr

Pärlcollier lås i 18K brv. 24,5g längd:74cm med semibarocka pärlor Øca5mm

Utrop: 1 600 kr

Collier 21K 109,3g skadad

Parti guld 18K 6,9g skadat med gravyr

Utrop: 3 700 kr

Armband Bismarck 18K 18,9g längd:18cm bredd:8mm med kistlås

Utrop: 13 200 kr

Örhängen ett par 18K 3,8g höjd:15mm med diamanter 4xca0,01ct, med blå stenar

Utrop: 2 600 kr

Ring tvåfärgad 14K 6,2g Ø18 med diamanter 8xca0,02ct 1xca0,05ct

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 7,5g Ø19¼ med diamanter 2xca0,05ct och blå sten

Utrop: 5 300 kr

Parti guld 18K 6,3g skadat, tvåfärgat med diamanter 8xca0,005ct, 6xca0,01ct samt sten

Utrop: 2 800 kr

Örhängen ett par 18K 0,4g höjd:12mm bredd:5mm med stenar, utan stoppers

150 kr

Utrop: 150 kr

Ring 18K 1,3g Ø18 med diamanter 5xca0,005ct

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K 26,2g skadat med bucklor

Utrop: 17 400 kr