Avslutad | Pant – Tisdag 4 juli 2023
Klubbad för
Miniatyr vas, Kosta Boda, Bertil Vallien, Volcano, Artist Collection, modellnr 48139, signerad, skimrande lila glas, etsning botten "Kosta Boda Artist Col B Vallien 48139 ", höjd 6cm, längd 6cm, bredd 4cm, 1981
Skål, Boda, Bertil Vallien, Galaxy, Artist Collection, modellnr 58016, signerad, frostat vitt glas med blåa och gula detaljer, etsning botten "Boda Artist Col B Vallien 58016", höjd 9,5cm, längd/bredd 12-13cm
Ring 18K 14,4g Efva Attling modell: WIde&Star med diamanter 42xca0,01ct (varav en saknas)