Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2023
Klubbad för
Kedja manglad Pansar med stav trefärgad 18K 9,4g längd: 50,5cm bredd: 3mm med karbinhake
Ring 14K 6,6g Ø18 med diamanter 3xca0,03ct, blå diamant 1xca0,03ct och brun diamant1xca0,03ct
De must Cartier, S925 i boett, 22x27mm, quartz, plexiglas, boettnr: 76776/366001, med läderarmband, repor och skador