Hänge 1,6g 24K/18K, ram 18K, platta 24K höjd: 23mm bredd:10mm
Utrop: 1 200 kr
Hänge 14K skepp 1,2g höjd: 22mm bredd: 21mm
Utrop: 550 kr
Ring 18K 2,4g, defekt
Utrop: 1 400 kr
Armband Pansar 18K 8,1g längd: 22cm bredd: 5mm med karbinhake
Utrop: 5 700 kr
Armband S925 flätat 7,9g längd: 18,5cm bredd: 7mm med karbinhake
Utrop: 200 kr
Armband Bismarck S925 4,1g längd: 16cm bredd: 5mm med springring
Utrop: 100 kr
Armband Bismarck S925 7,0g längd: 18cm bredd: 6mm med springring
Utrop: 150 kr
Ring S925 5,0g Ø18
Ring S925 6,5g Ø18 med stenar
Utrop: 250 kr
Ring S925 9,5g Ø17½ med pläterad detalj
Utrop: 375 kr
Ring S925 5,1g Ø18 med sten
Ring S925 7,5g Ø18 med sten
Ring S925 6,0g Ø18¾ med pläterad detalj
Ring S925 5,9g Ø19 med stenar
Utrop: 225 kr
Hänge S925 1,0g höjd: 22mm bredd: 15mm, stjärntecken Stenboken
Utrop: 50 kr
Armband S925 10,5g längd: 19cm bredd: 5-15mm med karbinhake
Kedja S925 3,4g längd: 44,5-47,5cm bredd: 1mm med karbinhake
Hänge S925 3,8g höjd: 32mm bredd: 13mm
Armband S925 13,0g längd: 19cm bredd: 3-6mm med stavlås
Utrop: 300 kr
Brosch Daisy, Anton Michelsen Sterling Denmark, stämplad AM, Ø3,3cm, S925 9,0g, förgyllt silver med emaljdetaljer
Utrop: 600 kr
Tisdag 23 maj 2023