941 - 960 av 1 159
1...474849...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 maj 2023

Klubbad för

Figurin, Lisa Larson, "Kalle" ur serien Larsons ungar, Gustavsberg, stengods, höjd: 18,5cm, signerad

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare Marshall Code 25, 35Watts, snr V0202B97EE, nätkabel, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

650 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr Sigma Custom, stöt och lackskador, spricka/ lagat huvud, i hårt fodral.Ej visning

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Akustisk gitarr Sigma DM12-5, The CF Martin Organisation, Imported by Levin, tolvsträngad,snr. 80427, lagad greppbräda, Visas och hämtas på Sefina Götgatan 17, betalning sker på Kaplans

Utrop: 2 100 kr

Elbas, Ibanez Roadstar II Series, snr:D864754, volymknapp lös, tejpad bakplatta, lackskada, naggad, saknar en skruv för axelrem, mjukt fodral.Ej visning

1 600 kr

Utrop: 900 kr

Klockor Boss

Hugo Boss, Admiral, kronograf, herrur, stål, 46mm, quartz, mineralglas, datum, stållänk, viklås, Ref nr: HB.293.1.27.3619, Snr: 10.698.612, extra länkdelar, mindre repor på glas samt glasring

Utrop: 2 000 kr

Burk med lock, tenn, Gerotin, höjd: 9cm, hamrad yta

Utrop: 225 kr

Figurin, FM Konstglas, Ronneby, höjd: 10cm, mindre repa

Utrop: 125 kr

Gustav Stenberg (1924-) "Place Du Terte Paris", Oljemålning på duk, 21,5x16,5cm, i ram, signerad.Ej visning

75 kr

Utrop: 100 kr

Bordstelefon, Telegrafverket, "Rikstelefon", höjd: 32cm, märkt K. Telegrafverkets verkstad Nynäshamn, defekt, saknar taltratt samt väggdosa. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

Utrop: 425 kr

Medaljong 18K 2,6g höjd: 28mm bredd: 15mm, defekt, repig, buckla

Utrop: 1 500 kr

Stormljusstake, Kattvik Design, Båstad Sweden, höjd: 25cm, 2 delar

375 kr

Utrop: 225 kr

Modulljusstake, Stoff, modell: Nagel, 3st, höjd: 6,5cm, svart krom

800 kr

Utrop: 275 kr

Karaff, Orrefors, design: Ingeborg Lundin, modell: Silvia, höjd: 21cm, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto

Skål, Orrefors, design: Ingeborg Lundin, modell: Silvia, höjd: 12cm, Ø14cm , Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto

Skål, Orrefors, design: Gunnar Cyren, modell: Sofiero, höjd: 11cm, bredd: 15cm, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto

Kamerahus Nikon D5300, snr: 442735, Objektiv Nikon DX, AF-S Nikkor 35mm 1:1.8 G, snr: 3335055, saknar laddare, bruksslitage

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Surfplatta, Apple Ipad 9th Generation WIFI + Cellular 10.2, 64gb, modellnr: MK473KN/A, IMEI: 358609374698815, fåtal repor på skärm, med avtagbart skydd för skärm, med laddare

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Kamerahus Nikon D3100, snr: 6737702, Objektiv Nikon DX, AF-S Nikkor 18-55mm 1:3.5-5.6GIIED, snr:4819278, med laddare

650 kr

Utrop: 800 kr

Laptop Asus Notebook PC UX301L, 8GB, Intel(R)Core(TM) i7-4500U CPU@ 1.80GHz 2.40GHz, snr: E4NOCY467480173, 64-bitar operativsystem, med laddare, i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr