861 - 880 av 1 159
1...434445...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 maj 2023

Klubbad för

Hänge 18K1g, höjd: 25mm, bredd: 9mm, bucklig

Utrop: 550 kr

Örhängen 18K 0,9g, höjd: 9mm, bredd; 9mm, mönstrade, saknar snurrebussar

Utrop: 500 kr

Örhängen 18K 0,9g, med odlad pärla Ø5mm

Utrop: 550 kr

Örhängen 18K 1,7g, höjd: 13mm, bredd: 9mm, med åttkantslipade diamanter 14xca0,005ct

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 4,8g, Ø17 med vit sten

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 1,5g, Ø16, ljusblå sten, skev skena

Utrop: 1 000 kr

Armbandsur Certina Blue Ribbon, 18K, 34mm, automatisk, datum, slitet flexiarmband i stål, saknar glas, skeva visare, går ej

4 000 kr

Utrop: 3 300 kr

Hänge 18K 7,7g, höjd: 42mm, bredd: 24mm, med citrin

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Kedja Venezia 18K 2,5g, längd: 40cm, bredd: 1mm, med springring

Utrop: 1 800 kr

Vas, Orrefors, design: Edvin Öhrström, modell: Waterfall, höjd: 18cm, klarglas

175 kr

Utrop: 200 kr

Ölglas 2st, Åfors Glasbruk, höjd: 12cm, handmålat

Utrop: 75 kr

Karaff, Åfors Glasbruk, höjd: 18cm, handmålat

Utrop: 150 kr

Skål S830 75,7g, Ø9,5cm, höjd: 5cm, små bucklor

Utrop: 500 kr

Parti silver S800 161,6, graverat

Utrop: 1 100 kr

Skål S800 148g, Ø12cm, höjd: 5,5cm, förgylld insida, ojämn bas

Utrop: 1 000 kr

Bägare på fot S800 55g, höjd: 12,5cm, med 3 cabochonslipade Eilatstenar varav en skadad, förgylld insida

300 kr

Utrop: 375 kr

Armring S925 57,7g, Ø65mm, med cabochonslipad turmalinkvarts, öppen, något skev

850 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K 4g, Ø16½ med diamant ca 1,50ct, synliga inneslutningar

13 000 kr

Utrop: 15 600 kr

Ring S925 2,5g Ø19 med vita stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr Cort G260, snr: 080740196, tillverkad i Indonesien, små stötskador, i mjukt fodral.Ej visning

Utrop: 1 200 kr