661 - 680 av 1 159
1...333435...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 maj 2023

Klubbad för

Breitling, Callisto, damur, 34mm, stål/guld, quartz, safirglas, datum, diamantkrans (cert finns) pilotlänk guld/stål, viklås, 200M, refnr: B77346, Snr: 396234, extra länkar, saknar certifikat

23 500 kr

Utrop: 20 000 kr

Tennisarmband 18K 14,6g diamanter 50xca0,08ct (tot ca4,30ct) längd 16,5cm, bredd 3mm, kistlås

38 500 kr

Utrop: 36 000 kr

Armband X-länk med stav 18K 12,7g defekt

5 700 kr

Utrop: 6 900 kr

Hänge 18K 3g Skalbagge med emalj, höjd 2cm

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K 3,7g med silverinlägg, graverad

Utrop: 2 000 kr

IWC, Schaffhausen, Portuguese, 41mm, stål, automat, kronograf, safirglas, 3ATM, Ref 371445, snr 5378891, läderband, viklås, cert 2015, box

31 500 kr

Utrop: 30 000 kr

Rolex, Oyster Perpetual Date, Yacht-Master, Chronometer, stål/guld, 40mm, automatisk, safirglas, datum, Ref 16623, Snr F707573, Oysterlocklänk, viklås, cert 2005, box

92 000 kr

Utrop: 70 000 kr

Armband X-länk med stav 18K 21,2g längd 20cm bredd 8mm, kistlås

Utrop: 15 200 kr

Omega, Seamaster, Professional (300m/1000ft), Chronometer, quartz, Serie nr. 91003118, Ref nr. 22218000, 41 mm, stål, safirglas (repigt), datum, originallänk, viklås, repig, certifkat-2010, extra länkbit, box, ytterkartong

20 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Omega, Seamaster, Professional (300m/1000ft), Chronometer, Co/Axial, Serie nr. 81808903, Ref nr. 22228000, 36mm, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, viklås, repig, certifkat-2010, extra länkbitar, box, ytterkartong

17 400 kr

Utrop: 10 000 kr

Parti guld 18K 3,2g defekt med stenar

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 3,8g Ø16¾ med blå sten

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 1,6g Ø17 med lila sten

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 1,6g Ø17½ med stenar

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K 4,1g Ø19 slät

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K vitguld 8g Ø19½ slät graverad

Utrop: 4 400 kr

Ring 18K 11,9g Øca17½ öppen modell, design Torun, Georg Jensen Denmark, nr 899, skev

16 200 kr

Utrop: 9 000 kr

Ring 18K 9,9g Ø16¾ med princesslipad diamant ca0,09ct

Utrop: 7 600 kr

John Rutherford Armstrong (1893-1973) Oljemålning på duk, monogramsignerad 70. A tergo "Notes; Gift from the Artist to nurse Mary Smith, British Army. Provenance; Mary Smith, Oxford England. John Rutherford "Friends with dreams". Mått ca 61x90 cm. Tejpade kanter (eltejp), ej list. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning Kaplans.

11 000 kr

Utrop: 8 000 kr

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978) olja på duk, signerad M de Jongere, marinmotiv motivets mått ca 28x38cm, skadad på ram. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr