Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023
CD spelare JVC RV-NB300DAB i nyskick .Bland de många funktionerna i detta ljudsystem finns en digital display. Du får 30 olika ljudinställningar med det här systemet. I kartong.Ej visning
Elektronik Musik
Högtalare JBL Charge 5. Vattentät portabel högtalare med bluetooth. Fantastiskt ljud med kraftfull bas. Fungerar även som powerbank för att ladda upp din telefon eller surfplatta. Med kabel, saknar adapter, bruksslitage
Anders Zorn (1860-1920), grafiskt blad, motiv 10/12 från mappsamlingen 1926 storlek 44 x 29 cm. Självporträtt fuktskadad, ram saknas.
Digitalkamera Nikon D5000 snr:6357637 2st objektiv varav en Nikon DX AF-S nikor 18-105mm 1:3,5-5,6G ED snr:33056071 och en Sigma DG 70-300mm 1:4-5,6 snr:12828813. 2st batterier, laddare och motljusskydd i kameraväska, brukslitage
Anders Zorn (1860-1920), 3st grafiska blad storlek 44 x 29 cm, motiv 2/12, 5/12 och 7/12 från mappsamlingen 1926 fuktskadade utan ram
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Ray Ban by Bausch & Lomb vintage modell: W0969 Vuas bredd:12,6cm längd på skalmarna 11cm stämplar finns på båda glasen på näsbågens insida är det graverat B&L RAY-BAN U.S.A med fodral lite smårepor bruksslitage
Anders Zorn (1860-1920), 4st grafiska blad, storlek 44 x 29 cm motiv 1/12 , 12/12, ?/12 och 4/12 från mappsamlingen 1926 fuktskadade utan ram
Laptop HP 745 G5 win 10 8Gb RAM 128SSD Ryzen 5 pro 2500 snr 5cg55265h6 med laddare repigt chassi