161 - 180 av 361
1...8910...19 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 6 april 2023

Klubbad för

VÄSKA, HERMÈS, Ferre Tout, marinblått tyg, bruna och blåa band, 30x22x8 cm.

Utrop: 1 100 kr

VÄSKA, HERMÈS, Mini Ferre Tout, grått tyg, svarta, gråa band, 30x22x8 cm, slitage.

Utrop: 900 kr

VÄSKA, HERMÈS, Ferre Tout, marinblått tyg, mörkgröna och blåa band, 30x22x8 cm.

Utrop: 1 100 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON. Reade PM, monogram vernis, rött läder, naturfärgade läderhandtag, 23x18x10 cm.

2 800 kr

Utrop: 2 700 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Plumes II, Henri de Linares, 100 % siden, 90x90 cm, motiv fjäder, rosa, gul, lila, ask.

2 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Bracelets De Lumiere, Annie Faivre, 100 % siden, 90x90 cm, rosa, gul, brun, grön, ask.

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Cheval de Caractere, Dimitri Rybaltchenko, 100 % siden, 90x90 cm, rosa, vit, ask.

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Kläder Skor

SKOR, CHANEL, brunt läder, svart lackskinn, logo CC, stl 36½, skopåse.

Utrop: 1 100 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, 0003 10, svarta bågar, svarta glas, CC loga, fodral.

1 800 kr

Utrop: 1 600 kr

RYGGSÄCK, GUCCI, Bagpack GG Supreme canvas, beige canvas, silverfärgade beslag, svarta läder detaljer, 38x39x8 cm, fläckar.

4 400 kr

Utrop: 5 000 kr

VÄSKA, GUCCI, Ophidia GG Shoulder Bag, Supreme canvas, guldfärgade beslag, 22x19x7 cm, justerbar axelrem, dustbag, kvitto, slitage.

6 300 kr

Utrop: 7 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Metis, Monogram canvas, guldfärgade beslag, 25x19x7 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, år 2019, några fläckar, spår av doft, bruksslitage.

Utrop: 16 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Favourite Bag, Monogram emprinte, svart läder, guldfärgade beslag, 25x15x10 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, slitage på läder.

13 200 kr

Utrop: 14 000 kr

Kläder Skor

PUMPS, YVES SAINT LAURENT, rött läder, guldfärgad loga på rosett, stl 40, klack 10 cm, originalkartong, repor.

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sirius 45, Monogram canvas, avtagbar axelrem, lås, nycklar, dustbag, slitage på handtagsfästet.

6 100 kr

Utrop: 6 000 kr

Kläder Skor

SANDALETT, MIU MIU, beige mocka, stl 39½, klack 10 cm, platå 3 cm, dustbag, originalkartong, bruksslitage.

Utrop: 2 200 kr

Kläder Skor

SANDALETT, ALAÏA, ljusbrunt läder, silverfärgade detaljer, stl 39, klack 11 cm, originalkartong.

Utrop: 2 700 kr

Kläder Skor

SANDALETT, MIU MIU, beige mocka, stl 38½, klack i metall, platå 4 cm, dustbag, originalkartong.

Utrop: 1 500 kr

VÄSKA, CARTIER, Marcello De Cartier, svart läder, 44x23x13 cm, slitage på hörn, dustbag.

Utrop: 3 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Marais Bag, monogram canvas, guldfärgade beslag, 21x16 cm, dustbag.

7 000 kr

Utrop: 7 000 kr