Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2023
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Chanel Pilote, 4219-Q, c.395/S9, 5914, 140, 2P, polarized, DC2640682, originalfodral
Bo E Lundqvist (1934- ), Grafiskt blad signerad nr 42/250, mått 29x19cm inramad. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Visa varaKonst Måleri
Lasse Åberg (1940-) Affisch, signerad och daterad -82, "As Shamus Sam Spade in "The Maltese Falcon"" Bogey. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Visa varaKonst Måleri
Madeleine Pyk (1934-) Blandteknik, Diptyk;motiv fågel med blad och "Indians" bägge signerade och daterade 1969 mått ca16x22cm, ca14x22cm, ram med glas. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Ring 18K vitguld brv 5,6g Ø16½, med diamanter 1xca0,15ct, 8xca0,04ct, 9xca0,01ct, 60xca0,005ct