Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2023
Klubbad för
Väska, Chloé, Paraty, ljusbrunt läder, guldfärgade beslag, 45x30x10cm, axelrem, dustbag
Hans Larsson (1910-1973), Olja på duk, mått inkl ram: 30x50cm, signerad och daterad-70. Ej visning.