Avslutad | Pant – Tisdag 4 april 2023
Teservis, 1 tekanna med lock höjd: 140mm bredd: 70x210mm, 8 koppar höjd: 50mm Ø75mm, i tillhörande portfölj
Musikinstrument Träblås
Saxofon, Buescher Elkhart, Low Pitch True Tone, snr: 209774, 1900-tal (license pat. dec-8-1914), med tillbehör, i hårt fodral.Ej visning
Armbandsur, Breitling, Aerospace, Chronometre, 42mm, titan, quartz (batteribyte krävs), analog/digital, safirglas, blå urtavla, refnr: E79362, snr: 1139642, Professionallänk, viklås, 2009, lite repor
Väska, Louis Vuitton, Neverfull MM, monogram canvas, modell: M40995, snr: MS2162, år 2012, 31x28x14cm, med dustbag och kartong
Visa varaElektronik Kameror
Digitalkamera, Canon EOS M100, med objektiv 15-45mm image stabilizer, snr: 833208025544, med laddare, manual, kartong
Samsung Galaxy Watch, modell: SM-R805F, imei: 357468091206936, återställd, med laddare, silikonband, smått slitage, med box
Högtalare Harman Kardon Citation 200, Bluetooth, 50 Watt RMS smart speaker, HD-ljud, laddningsplatta
Robotdammsugare, Neato Botvac D7, snr: GPC33520-D003EB48CFC7, laddningsstation, laddsladdar, filter, manual.Ej visning
Lars Norrman (1915-1979), Grafiskt blad, signerad, nr 313/360, "Boliviansk by", motivets mått ca 65,5x37cm, med träram.Ej visning
Lars Norrman (1915-1979), Grafiskt blad, signerad, nr 22/360, "Tre Mixikaner", motivets mått ca 56x34cm, träram.Ej vissning
Laptop, HP Chromebook, modell: 14a-NA0806no, 14" HD SVA-skärm, snr: 5CD2269KXZ, Intel® Celeron® N4120-processor, 4GB LPDDR4, 32GB eMMC-lagring, laddare, nyskick, återställd
Surfplatta, Samsung Tab A, modell: SM-T580, snr: R52H916PSHX, med laddare, skal (smått slitage), fabriksåterställd
Surfplatta, iPad Air 5th Generation 64GB Blue, modell: MM6U3KN/A, snr: JQV1Y2DRXH, imei: 353429171945367, med laddare, i box, fabriksåterställd
Visa varaElektronik Datorer
Laptop, Lenovo, V145-15AST 81MT, 15,6", 256GB, 8GB RAM, snr:MP1H9L13, laddare, kartong, fabriksåterställd