Avslutad | Pant – Tisdag 14 mars 2023
Fritid Övrigt
Kikare Focus Deluxe 12X50 Field 5 No. 2571 med fodral i läder (slitet, samt trasigt band), ca 1900-talets mitt
Karl-Erik Höglund (1940-) Grafiskt blad 40x29,5cm, signerad och numrerad 281/290 i guldfärgad träram
Lars Holm (1956-) (troligen, otydlig signatur) Akvarell på papper 25,5x36cm, i guld/silverfärgad träram
Sigvard Bernadotte (1907-2002) Blandteknik på papper 24,5x32,5cm, kubistisk komposition, i guldfärgad träram
Pierre Marie Brisson (1955-) Cardorundumetsning signerad och numrerad 44/75, 50x66cm, i träram
Ari Juhani Laitinen (1945-) Akvarell på papper 49x70cm, vinterlandsskap, med guld/silverfärgad träram
Skål Kosta Boda Design: Anna Ehrner, "Contrast", höjd 16cm, bredd Ø35cm, visas och hämtas i Borås
Nintendo Switch modell: HDH-001 snr. XJE10003651840, med laddare och ett spel Super Mario 3D Allstars
Fickur s.k. mormorsur S800 Galonne Remontoir Cylindre 10 Rubis Ø35mm, sprucken urtavla, defekt sekundvisare, servicebehov, bruttovikt: 47,5g inkl. kedja i metall, ca tidigt 1900-tal, baksida med floral dekor