Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2023
Serveringsfat 2 st, Arthur Percy, Gefle, "Tre blommor", 27x21,5, 32,5x26,5, ena missfärgad
Armbandsur, Paterson, 202, Racing California 1987, 45mm, quartz, kronograf, stål, viklås, box
Klockor Gant
Armbandsur, GANT, Asheville, 40mm, quartz, stål, dag/datum, kronograf, mineralglas, refnr: GTAD063, med läderband, manual, box (skadad)
Klockor Victorinox
Armbandsur, Victorinox, Swiss Army, Chrono Classic XLS, 45mm, quartz (batteribyte krävs), snr: 100370133, refnr: 241300, grå/stål, analog/digital, safirglas, originallänk, viklås, box, ytterkartong. Bruksslitage
Visa varaKonst Skulpturer
Glasskulptur, Kosta Boda, design: Bertil Vallien, "Brains on stone" "Tor", Limited 1000, signerad, höjd: 14,5cm, nr: 7520102, på stensockel, i ask.
Armbandsur, Certina, 18K, 33mm, quartz, datumvisning, graverad "För nit och redlighet", läderarmband, med tillhörande box och ytterkartong, nyskick
Armbandsur, Certina, 18K, 34mm, quartz, datumvisning, graverad bakboett, läderarmband, box och ytterkartong