Avslutad | Aficionado – Torsdag 27 april 2023
SOLGLASÖGON, PERSOL, Steve Mcqueen, bruna bågar, svart glas, ihopvikbara, fodral, putsduk, originalask.
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, Gucci Black Studded High Top Sneakers, svart läder, guldfärgade metall nitar, stl 43½,.
Mynt Utländska mynt
MYNT, silver, Dollar, 1878 S, Morgan, USA, kvalité ca 1+, lite repor, diameter 37 mm, vikt 26,7 g.
VÄSKA, VERSACE, Document Holder, svart läder, tyg, 32x23x3 cm, tillhörande block medföljer, bruksslitage.
Mynt Utländska mynt
MYNT, koppar, As, Antonius Pius, 138-161, Rom, Aeanas, kvalité ca 1, diameter 27 mm, vikt 12,5 g.
Mynt Utländska mynt
2 MYNTSET, silver, OS 1980 i Moskva, 5 st 10 Rubel, 6 st 5 Rubel, kvalité ca 0, total vikt 266,3 g, viss oxidering, den ena lådan har arenorna som motiv, den andra föreställer idrottsgrenar.