441 - 460 av 735
1...222324...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 februari 2023

Klubbad för

Örhängen ett par 21K 5g höjd 4,5cm

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Hänge 21K 2,2g höjd 3,5cm

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Örhängen ett par 21K 2,5g hjärtan ca1cm

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Kedja Cordell 21K 4g längd 40,5cm bredd 2mm, springlås

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K vitguld 6,3g Ø17 med diamant 1xca1,03ct princesslipad G/VS2 GIA cert, 10xca0,05ct briljant, graverad

35 000 kr

Utrop: 35 000 kr

Ring 18K vitguld 12,8g Ø19 med princesslipad diamant ca0,10ct, graverad

Utrop: 7 100 kr

Zenith, El Primero, Rainbow, herrur, stål/guld, 40mm, kronograf, automat, Ref 15/53-0470-400, safirglas, datum, originallänk stål/guld, viklås, servicebehov

17 200 kr

Utrop: 13 200 kr

Breitling Navitimer B01, Chronographe 46, Snr 3294903, Ref nr. AB0127, kronograf, herrur, 46 mm, stål, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, läderband, cert, box

36 500 kr

Utrop: 28 000 kr

Armband Kejsar S925 41,1g längd 24cm bredd 6mm

550 kr

Utrop: 700 kr

Kedja Kejsarlänk S925 81,6g längd 58,5cm bredd 5mm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Armband Pansar S830 90,9g längd 22cm bredd 13mm, trasigt lås

Utrop: 600 kr

Kedja Ormlänk S830 90,8g längd 56cm bredd 5mm

Utrop: 600 kr

Tamara Lempicka (1889–1980). Blyertsteckning på papper. ”Femme Triste”, daterad 1928, proveniens a tergo. Motivets mått 24x19cm. Inramad med glas. Misspass i inramningen. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Sthlm.Betalas på Kaplans.Ej visning Kaplans

62 000 kr

Utrop: 25 000 kr

Ljusstake 1st Hilke Collection, Luce Del Sol, mässing, höjd 30cm, bruksskick

325 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstake 1st, Hilke Collection, Chiaro di luna, förnicklad mässing, höjd 30cm, bruksskick

200 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstake 1st, Klong Circus liten, design Eva Schildt, mässing, höjd 20cm, med glasvasinsats höjd 34cm, bruksskick

475 kr

Utrop: 500 kr

Iphone 8, 64gb, Modell MQ6J2QN/A, imei: 356763084393100 sn:FFMVJ70LJC69 mn:MQ6J2QN/A, sprickor i skärmskyddet, kod: 197701 med laddare

850 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon Huawei Y6, MRD-LX1, 32GB, imei 862302040296521 862308040336533, snr 5WH6R19329019558, med laddare o kartong

425 kr

Utrop: 400 kr

Mobiltelefon Sony Xperia L3, 32gb, modell I4312, imei: 35252710-424438-5 med laddare och kartong

475 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Sjöö Sandström

Sjöö Sandström, Royal steel Chronograph, stål, 42mm, nr 700, automat, kronograf, datum, safirglas, glasbaksida, läderarmband ej original

9 100 kr

Utrop: 10 000 kr