Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2023
Ring 18K vitguld brv 3,8g Ø17½ med diamanter 7xca0,01ct varav sex av dom är gammelslipade
CARL EDMOND Granit armbandsur liten sekundvisare quartz läderarmband 30 x 30 mm
Mobil Iphone 11 Pro 64GB, modell A2215 imei 353834100603849 med skadat skalskydd, laddare saknas
Mobil Apple Iphone 12 pro 128gb A2407 utan laddare med fodral imei 352798291761503
Fritid Sport
Luftpistol, "Phantom", Repeater 4,4, Excellentgeväret AB, Stockholm, made in Sweden fint skick.Ej visning
Vas/Karaff glasdekor i blått och grönt underfång av Lars Sestervik för Steninge Slott etikettmärkt signerad och daterad 2002 höjd 28cm.bruksslitage
Tavla akvarell av Bengt Arne Runnerström (1944-) Svensk illustratör/konstnär 21,7x13,5cm motiv Kvinnan med vagnssmörjan från Julkalendern TV2-1985
Tavla troligtvis i blyerts av Bengt Arne Runnerström (1944-) Svensk illustratör/konstnär 16x16cm med ram motiv "Jätten" Finspång 1982
Tavla troligtvis målad med kolpenna & blyerts av Bengt Arne Runnerström (1944-) Svensk illustratör/konstnär 23,2x30,2cm med ram "Jätten" Finspång 1967