1241 - 1260 av 1 380
1...626364...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2023

Klubbad för

Ask med lock i emaljerad cloissoné Ø7,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Urna med lock Kina emaljerad cloissoné höjd 11cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Glasskulptur Carlos Pebaque höjd 14cm

Utrop: 500 kr

Vas Bodashop höjd 29cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Teservis kanna med lock och 6st koppar, en med nagg, porslin USSR höjd kanna 13cm Ø10 på koppar

Utrop: 300 kr

Tekanna lergods Jugend nagg på lock höjd 13cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Ask med lock lackarbete och emaljerad insida, höjd 4cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Ask med lock lackarbete 10,5x3,5cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Gustavsberg Lisa Larson stengods Malin höjd 18cm

800 kr

Utrop: 850 kr

Figurin Gustavsberg Lisa Larson stengods Johanna höjd 14,5cm

Utrop: 850 kr

Figurin Gustavsberg Lisa Larson stengods Amalia ur serien ABC-flickorna höjd 17cm

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Sparbössa Gustavsberg Lisa Larson stengods Gunnar Sträng höjd 15cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Schackbräde med pjäser i malakit och sten, 24x24cm, två pjäser limmade

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Grafiskt tryck Kulo Green (1913-1972) 11,5x12cm signerad och numrerad

250 kr

Utrop: 300 kr

Whiskeyglas 8st Orrefors höjd 6,5cm 2 med nagg

250 kr

Utrop: 300 kr

Champagnekupa 4st Orrefors More höjd 15cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Dessertvinglas 6st Orrefors höjd 14,5cm

Utrop: 200 kr

Vitvinsglas 4st Orrefors höjd 18cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Cocktailglas 6st Pukeberg 2st höjd 7,5cm 4st höjd 7,0cm

Utrop: 225 kr

Ask med lock Wedgewood England höjd 4cm

200 kr

Utrop: 250 kr