Avslutad | Klockor – Lördag 12 februari 2000
ROLEX, herrur, 18K guld, president urband, day-date, blå urtavla nr. R221197, 1988, ask, inty
PERFECTA, fickur, ankarur, silver, urtavlan signerad "Werner Dahlqvist Svartvik".
CHRONO SWISS, herrur, kronograf, guld / stål, automatisk, läderband, box.
Visa varaKlockor Övriga klockor
GÜBELIN, 21, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, 1960-tal, läderband.
BREITLING, Antares, herrur, guld / stål, automatisk, datum, originallänk guld / stål, 2 st. x-tra länkbitar, box.
TISSOT, Stylist, damur, 18K vitguld, manuell, plexiglas, integrerad länk längd 174-179 mm.
LONGINES, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1950-tal, länk ej original.
OMEGA, De Ville, unisexmodell, 18K guld, manuell, safirglas, integrerad länk, totalvikt 86.0 g.
OMEGA, herrur, caliber 1365, 14K guld, quartz, safirglas, skadad urtavla, 1980-tal, läderband.