61 - 80 av 284
1...345...15 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 12 februari 2000

Klubbad för

OMEGA, Genève, herrur, doublé, manuell, plexiglas, datum, ca 1978, läderband.

Utrop: 800 kr

Klockor Eterna

ETERNA-MATIC, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, 1960-tal, läderband.

700 kr

Utrop: 800 kr

ZENITH, damur, doublé, manuell, plexiglas, läderband.

Utrop: 400 kr

Klockor Doxa

DOXA, herrur, stål, automatisk, plexiglas, 1950-tal, läderband.

550 kr

Utrop: 500 kr

CERTINA, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, länk 18K guld, längd 161-165 mm.

Utrop: 1 700 kr

OMEGA, damur, 18K guld, manuell, safirglas, integrerad länk, längd 173-178 mm, box.

Utrop: 3 200 kr

CERTINA, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband.

Utrop: 500 kr

CERTINA, C-tronic, herrur, stål, electronic, plexiglas, datum, 1970-tal, läderband.

Utrop: 500 kr

MONITOR, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekund visare, 1950-tal, läderband.

Utrop: 400 kr

Klockor Cyma

CYMA, Autorotor, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, 1960-tal, läderband.

Utrop: 1 600 kr

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, länk 18K guld ej original.

Utrop: 29 000 kr

IWC, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, urtavla skadad, läderband.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

PIERCE, herrur, gulmetall, manuell, plexiglas, dag, datum, månad, månfas, läderband.

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Klockor Eterna

ETERNA-MATIC, 1000, herrur, doublé (80 micron), automatisk, plexiglas, datum, urtavla skadad, läderband.

Utrop: 500 kr

ROLEX, Submariner, herrur, guld/stål, Ref nr. 16613, safirglas, cert, maj 1997 box.

34 500 kr

Utrop: 37 500 kr

CERTINA, damur, 18K guld, manuell, safirglas, länk 18K guld, längd 175 mm.

Utrop: 1 300 kr

LUCERNE, herrur, doublé, manuell, plexiglas, ca 1950, läderband.

500 kr

Utrop: 600 kr

OMEGA, Genève, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, gravyr, 1970-tal, läderband.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

OMEGA, herrur, 14K guld, manuell plexiglas, liten sekundvisare, ca 1933, verk + boett ej signerade.

NEO, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband.

Utrop: 400 kr