Avslutad | Klockor – Lördag 12 februari 2000
Klubbad för
MONITOR, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekund visare, 1950-tal, läderband.
Klockor Patek Philippe
PATEK PHILIPPE, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, länk 18K guld ej original.
PIERCE, herrur, gulmetall, manuell, plexiglas, dag, datum, månad, månfas, läderband.
Klockor Eterna
ETERNA-MATIC, 1000, herrur, doublé (80 micron), automatisk, plexiglas, datum, urtavla skadad, läderband.
OMEGA, Genève, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, gravyr, 1970-tal, läderband.
OMEGA, herrur, 14K guld, manuell plexiglas, liten sekundvisare, ca 1933, verk + boett ej signerade.