101 - 120 av 1 022
1...567...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 januari 2023

Klubbad för

Partisilver S800, 131,2g, defekt, buckligt

Utrop: 850 kr

BMW, armbandsur, modell 6003, stål, 40mm, quartz, datum, mineralglas, WR 5ATM, Snr: 251908, 21cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Figurin, Fyrklövern Goebel, "Marta e Matteo", design Rosina Wachtmeister, limited edition, signerad 378/799, höjd 18cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Konsol, Sega Mega Drive II, modell MK-1631-50, Snr: 430650732, med 1 handkontroll, 1 spel Elitserien -96, strömkabel och adapter

450 kr

Utrop: 300 kr

Bulkruka 2,0 liter, Skultuna Mässingsbruk, höjd 150mm

175 kr

Utrop: 200 kr

Marion Belin (1933-2022) "Fikapaus på ängen", Offsettryck delvis handkolorerat, signerad 289/380, motivets mått 27,5x35,5cm, ramens mått 51,5x61,5cm, "Visas och hämtas på Stora gatan 38, Västerås. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning."

350 kr

Utrop: 425 kr

Aukustisk gitarr, Fender, modell: DG-5CEBLK, Snr: CS05093253, Made in China, nagg på kroppen, i mjukt fodral

Utrop: 900 kr

Fotpedal, Silver Spring Reverb, Mad Professor, modell SSR1301402, med manual, i kartong

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Fotpedal, Cry Baby, modell GCB95, med manual, i kartong

650 kr

Utrop: 500 kr

Hänge 18K brv 0,6g höjd: 14mm bredd: 9mm med pärla

350 kr

Utrop: 425 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 7,1g längd: 45cm bredd: 3-5mm defekta länkar

Utrop: 3 800 kr

Örhänge ett udda 18K brv 0,4g med pärla, defekt

Utrop: 125 kr

Ring 18K/S800 brv 7,4g Ø17¼ med röd sten, naggad, och diamanter 4xca0,01ct, 63xca0,005ct, en saknas

2 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K 1,2g udda, defekt

Utrop: 600 kr

Ring 18K brv 1,9g Ø16 med camé

700 kr

Utrop: 850 kr

Kedja Ärtlänk 18K 3,9g längd: 41,5cm bredd: 2mm

2 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Armband X-länk 18K 17,1g längd: 18cm bredd: 17mm

Utrop: 11 400 kr

Kedja doserad Pansar 18K 17,9g längd: 45,5cm bredd: 3-5mm

Utrop: 9 600 kr

Armband Bismarck 18K 9,6g längd: 17cm bredd: 5mm

Utrop: 6 400 kr

Hänge 18K 1,6g höjd: 2,5cm Nefertiti, ihålig

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr