Avslutad | Pant – Tisdag 31 januari 2023
BMW, armbandsur, modell 6003, stål, 40mm, quartz, datum, mineralglas, WR 5ATM, Snr: 251908, 21cm
Figurin, Fyrklövern Goebel, "Marta e Matteo", design Rosina Wachtmeister, limited edition, signerad 378/799, höjd 18cm
Konsol, Sega Mega Drive II, modell MK-1631-50, Snr: 430650732, med 1 handkontroll, 1 spel Elitserien -96, strömkabel och adapter
Marion Belin (1933-2022) "Fikapaus på ängen", Offsettryck delvis handkolorerat, signerad 289/380, motivets mått 27,5x35,5cm, ramens mått 51,5x61,5cm, "Visas och hämtas på Stora gatan 38, Västerås. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning."
Aukustisk gitarr, Fender, modell: DG-5CEBLK, Snr: CS05093253, Made in China, nagg på kroppen, i mjukt fodral
Fotpedal, Silver Spring Reverb, Mad Professor, modell SSR1301402, med manual, i kartong
Ring 18K/S800 brv 7,4g Ø17¼ med röd sten, naggad, och diamanter 4xca0,01ct, 63xca0,005ct, en saknas