Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2023
Plånbok/Clutch, Celine, Trifolded Multifunction, trefärgat skinn i blå nyanser, 19,5x11cm, originalkartong med silkespapper och informationskort, inköpt på Celine Mäster Samuelsgatan i Stockholm, minimalt bruksslitage
Rolex, OP Datejust, herrur, stål/roségud s.k. "Everose", 41mm, automatisk, brun urtavla s.k. "Chocolate Dial", safirglas, datum, Oysterlänk i stål/roséguld, refnr: 126301, snr: 89N3X183, extra länkbit, cert mars -22, manual, tag, box, ytterkartong,nyskick
Vägglampor 2st, design: Borens nr 6684, vitlackerad metall, h: 23cm, Ø17cm, vita färgrester, ej funktionstestad, saknar stickkontakt. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Vägglampa 1st, design: Borens nr 6684, vitlackerad metall, h: 23cm, Ø17cm, vita färgrester, ej funktionstestad, saknar stickkontakt. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Skål, Kosta Boda, glas, serie: Contrast, design: Anna Ehrner (1948-), höjd: ca 8cm, Ø17,5cm
Kristallblock, Målerås Glasbruk, design: Mats Jonasson (1945-), svan, färg: transparent, höjd: 7,5cm, bredd: 11cm, signerad, nr: 9558, med klisterlapp, i originalask
Kaffekoppar med fat 13st, Royal Copenhagen, serie: Princess, handmålat porslin med blå dekor, 17cl, koppar höjd: 6,5cm bredd: 7cm, fat: Ø13cm
Assietter 13st, Royal Copenhagen, serie: Princess, handmålat porslin med blå dekor, Ø17cm