121 - 140 av 1 354
1...678...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2023

Klubbad för

Plånbok/Clutch, Celine, Trifolded Multifunction, trefärgat skinn i blå nyanser, 19,5x11cm, originalkartong med silkespapper och informationskort, inköpt på Celine Mäster Samuelsgatan i Stockholm, minimalt bruksslitage

2 300 kr

Utrop: 2 600 kr

Bordsgafflar 5st S830 255g, 195mm, modell: Rosenholm, slitage, repor, missfärgningar

Utrop: 1 700 kr

Bordsskedar 6st S830 251,5g, 182mm, modell: Rosenholm, slitage, repor, missfärgningar

Utrop: 1 700 kr

Bordsgafflar 6st S830 209,5g,180mm, modell: Vasa, GAB

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Bordsknivar 6st S830 444,7g, 204mm, modell: Vasa, blad i rostfritt stål, GAB

Utrop: 1 500 kr

Bordsskedar 6st S830 216,1g, 181mm, modell: Vasa, GAB

Utrop: 1 500 kr

Kaffeskedar 12st S830 112,4g, 117mm, modell: Chippendale, GAB

Utrop: 750 kr

Teskedar 2st S830 25g,120mm, modell: Svensk, GAB

Utrop: 150 kr

Bordsskedar 14st S830 603,9g, 180mm, modell: Chippendale, GAB

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Efterrättsskedar 12st S830 344,3g, 151mm, modell: Chippendale, GAB

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Bordsknivar 14st S830 939g, 202mm, modell: Chippendale, GAB, blad i rostfritt stål

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Rolex, OP Datejust, herrur, stål/roségud s.k. "Everose", 41mm, automatisk, brun urtavla s.k. "Chocolate Dial", safirglas, datum, Oysterlänk i stål/roséguld, refnr: 126301, snr: 89N3X183, extra länkbit, cert mars -22, manual, tag, box, ytterkartong,nyskick

Utrop: 144 000 kr

Vägglampor 2st, design: Borens nr 6684, vitlackerad metall, h: 23cm, Ø17cm, vita färgrester, ej funktionstestad, saknar stickkontakt. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

Utrop: 375 kr

Vägglampa 1st, design: Borens nr 6684, vitlackerad metall, h: 23cm, Ø17cm, vita färgrester, ej funktionstestad, saknar stickkontakt. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Kosta Boda, glas, serie: Contrast, design: Anna Ehrner (1948-), höjd: ca 8cm, Ø17,5cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Kristallblock, Målerås Glasbruk, design: Mats Jonasson (1945-), svan, färg: transparent, höjd: 7,5cm, bredd: 11cm, signerad, nr: 9558, med klisterlapp, i originalask

100 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekoppar med fat 13st, Royal Copenhagen, serie: Princess, handmålat porslin med blå dekor, 17cl, koppar höjd: 6,5cm bredd: 7cm, fat: Ø13cm

950 kr

Utrop: 850 kr

Assietter 13st, Royal Copenhagen, serie: Princess, handmålat porslin med blå dekor, Ø17cm

600 kr

Utrop: 375 kr

Armband Bismarck 18K 10,4g 18,5cm bredd: 5mm

Utrop: 7 000 kr

Hänge 18K 6,0g höjd 38mm (ink. ögla), ihålig

Utrop: 3 000 kr