Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2023
Ring 18K vitguld brv 5,6g Ø17 med diamanter 1xca1,0ct, 17xca0,015ct, 36xca0,01ct, 38xca0,005ct, rodinering något sliten på nedre skenan
Modellbil i mässing Saab 900 Rejmyre Mässingsbruk 1994, längd:105mm, stämplad RMB (Rejmyre Mässingsbruk) Sweden, bruksslitage, fläck vid baklyktan
Dalahäst i mässing Rejmyres mässingsbruk höjd: 45mm bredd: 47mm, stämplad RMB (Rejmyre Mässingsbruk) Sweden
Fritid Övrigt
Grästrimmer Greenworks modell 21277, eldriven, cutting length 300mm, snr: GWT0850852 032814.Ej visning
Ray-Ban solglasögon RB4202 ANDY 6073/13 55-17 145 3N bruna matta plastbågar med graderade bruna plastglas, i fodral med putsduk
Matsilver S830 smörgås/efterrättsknivar 12st modell: Svensk längd: 179mm brv 613,7g, med stålblad