1161 - 1180 av 1 365
1...585960...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 januari 2023

Klubbad för

Kedja Venezia S925 2,5g längd: 35mm bredd: 2mm förgyllt silver

Utrop: 50 kr

Hänge hjärta 18K 0,3g

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par 18K 2,1g med stenar, saknar stoppers

225 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld 18K 14,2g defekt med gravyr och stenar

Utrop: 7 100 kr

Parti guld 18K 24,4g defekt med glas, spår av tenn och sprintar

Utrop: 11 800 kr

Ett udda örhänge 18K 1,2g med sten saknar stoppers

Utrop: 600 kr

Ring Vitguld 18K 2,6g med gravyr och diamanter

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Örhängen ett par S925 1,7g med svarta stenar

Utrop: 75 kr

Kedja Ankar 18K 11,4g defekt

Utrop: 5 900 kr

Fickur i Nickel, går ej saknar visare.

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 31,2g defekt med stenar

175 kr

Utrop: 225 kr

Fickur 14K 30,9g med två boetter varav en i 14K, defekt, går ej.

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Collier S830 30,4g längd: 43,0cm bredd: 10mm

175 kr

Utrop: 225 kr

Brosch S830 4,1g fjäder

25 kr

Utrop: 50 kr

Certina 14K 17,1g manuell, Ø20mm, plastglas, med flexband i stål

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Omega Fickur S800 92,0g Ø50mm med två boetter i S800, liten sekundvisare, boettnr: 6165786, enstaka repor på plastglaset.

Utrop: 1 100 kr

Tissot Seastar 14K 25,8g quartz, datum, flexband i oädel metall, går ej.

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Seiko 17 Jewels Ø30mm manuell, ref: 66-6000 srn: 315523, stål, repigt plastglas, saknar band/länk.

100 kr

Utrop: 125 kr

Leijona 17 Jewels Ø33mm manuell, liten sekundvisare, repigt plastglas, saknar band/länk.

100 kr

Utrop: 125 kr

Klockor Svalan

Svalan Ø33mm automat, datum, tim-min-sekvisare, saknar band/länk, går ej.

500 kr

Utrop: 600 kr