241 - 257 av 257
1...111213 Gå till

Avslutad | Moderna – Lördag 5 februari 2000

Klubbad för

COLLIER, jadekulor, L=82 cm.

400 kr

Utrop: 450 kr

ARMBAND, silver, stelt, svenska stämplar.

Utrop: 450 kr

ARMBAND, silver signerat Giertta.

Utrop: 450 kr

RING, samt HÄNGE, silver, spektrolit samt agat.

300 kr

Utrop: 350 kr

RING SAMT NÅL, 18K guld med syntetiska stenar.

400 kr

Utrop: 450 kr

HÄNGE SAMT RING, silver.

300 kr

Utrop: 350 kr

ARMBAND SAMT MEDALJONG, FÖRGYLLDA.

Utrop: 350 kr

3 HÄNGEN, ARMBAND, silver, tigeröga, emalj.

Utrop: 350 kr

2 ARMBAND,RING, HÄNGE/KEDJA.

Utrop: 250 kr

Smycken Övr diamringar

BRILJANTRING 18K vitguld handgjord med gammalslipade diam. ca 1,85 ct stl. 16 mm

Utrop: 13 000 kr

ARMRING 18K med rosenstenar svensk handgjord vikt 10.0g

Utrop: 8 600 kr

ARMBAND, 18K vikt 39.0 g

3 500 kr

Utrop: 3 900 kr

DAMUR 18K med rubiner och diamanter vikt tot. 18.0 g längd 15.5 cm

Utrop: 3 000 kr

ENSTENSRING, 18K vitguld med 1 briljant ca 0,30 ct I(TCR)/SI stl 15 1/2 mm.

Utrop: 2 800 kr

1,00 CT TW(G)VVS1 briljant i box

Utrop: 51 000 kr

1,01 CT TW(G)VVS2 briljant i box

Utrop: 49 800 kr

1,01 CT TW(F)VS1 briljant i box

Utrop: 49 700 kr