Avslutad | Pant – Tisdag 3 januari 2023
Klubbad för
Armband Wiwen Nilsson S925 26,5g längd: 20,5cm bredd: 5mm, stämplad: Lund, AN, Z8 (1950), signerad
Collier Wiwen Nilsson S925 66,4g längd: 44cm bredd: 5mm, stämplad: Lund, AN, Z8 (1950), signerad