Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 januari 2023
VÄSKA, MICHAEL KORS, svart skinn, guldfärgade beslag, 24x27 cm, avtagbar axelrem.
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, clips, imitations pärla, guldfärgade, 3 cm, vikt 24,57 g, märkt "Chanel Made in France 2362."
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, clips, imitations pärla, guldfärgade, 2 cm, vikt 16,66g, märkt " Chanel 2238," smyckespåse.
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, clips, imitations pärla, nagg på pärla, guldfärgade, 2 cm, vikt 20,17g, märkt " Chanel Made In France 2822."
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, clips, imitations pärla, guldfärgade, 7 cm, slitage på pärla, märkt "2798 Chanel Made In France 26."
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, clips, imitations pärla, guldfärgade, 2 cm, märkt "Chanel 05 P Made In France," pärlor saknas,
BROSCH, CHANEL, Camelia, guldfärgad, imitations pärlor, 7 cm, pärlor saknas, märkt "Chanel 05 P," smyckespåse.
Accessoarer Scarves
SCARF, LANVIN, 100 % siden, 80x80 cm, röd, orange, rosa, svart, små fläckar, någon tråddragning.
VÄSKA, CHLOÉ, Small Hudson Suede, svart mocka, guldfärgade beslag, 22x18x7 cm, dustbag, visst slitage på mockans olika delar.
VÄSKA, MARIA LA ROSA, Game Bag, Ribbon Nut, flätat siden, champagnefärgad, 30x16x10 cm, axelkedja.
CHLOÉ, VÄSKA, Small Bracelet Bag, svart läder, mässingfärgade beslag, 19,5x16x6,5 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Accessoarer Scarves
GUCCI, SCARF, Flora V. Accornero, 100 % siden, 90x90 cm, ljusrosa bård, vit bakgrund, flerfärgat blomstermotiv, originalask.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, svart skinn, guldfärgade beslag, 25x16x13 cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, CHANEL, Small Flap Bag, svart, blankt quiltat kaviar skinn, guldfärgade beslag, 21x15x6 cm, microchip, kvittokopia, dustbag, kartong. Very Good Condition.
Accessoarer Scarves
SCARF, DOLCE & GABBANA, 100% siden, 130x130 cm, svart, röda nejlikor, små fläckar.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma PM, petrolfärgat, Monogram Vernis, 32x24x15 cm, lås, nycklar, några fläckar på hörn.
VÄSKA, GUCCI, Dionysus GG, Supreme mini bag, beige, Supreme canvas, beige mocka, silverfärgade beslag, 20x15x5 cm.