Brosch S800 8,1g höjd: 29mm
Utrop: 75 kr
Hänge S800 5g höjd: 46mm
Utrop: 50 kr
Parti silver S800 120,4g defekt, slitet
Utrop: 700 kr
Ring S925 2,1g Ø18¾, med röd sten
Hänge S925 2,9g Ø18mm, Peace-tecken
Utrop: 125 kr
Hänge S925 5,7g höjd: 24mm, bredd: 19mm
Utrop: 200 kr
Armband Ankar S925 6,6g längd: 18cm, med 4 berlocker
Utrop: 150 kr
Collier S925 trefärgad 19,6g längd: 44,5cm, treradigt
Utrop: 475 kr
Örhängen S925 4,3g Ø30mm, tvinnade
Brosch S925 8,5g bredd: 40mm, Flygplan
Örhängen S925 2,1g längd: 55mm, förgyllda
Parti silver S925 141,4g defekt, udda
Utrop: 950 kr
Brosch S800 8g bredd: 40mm, med små stenar (saknas 1st)
Skål S800 104,5g Ø115mm, höjd: 65mm
Utrop: 650 kr
Armring S800 68,2g Ø61mm, bredd: 36mm, signerad E.W, hamrad
Utrop: 450 kr
Armband S830 39,3g längd: 19,5cm, bredd: 15mm, design: Heribert Engelbert
Utrop: 300 kr
Moccaskedar 5st, S800 38,6g 98mm, okänd modell
Utrop: 275 kr
Kedja Pansar S925 18g längd: 70cm, bredd: 4mm
Utrop: 425 kr
Kedja Pansar S925 9,5g längd: 50,5cm, bredd: 3mm
Utrop: 250 kr
Kedja Venezia S925 10,9g längd: 61cm, bredd: 2mm
Tisdag 27 dec 2022