Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022
Anita Fröding (1942-) Litografi i färg 25x34cm, signerad och numrerad 140/250, i vit ram.Ej visning
Grönsakskniv samt kökskniv Satake Japan, stål med träskaft: 30 cm och 25 cm, brukssliage.Ej visning
Fritid Sport
Fällkniv Gerber Legendary Blades modell: 650, Made in the USA, totallängd: 21cm, i fodral, bruksskick. Ej visning
Fotogenlampa s.k. "Skeppslampa" Stelton, design: Erik Magnusson, Höjd: 32cm, rostfritt stål, bruksslitage. Visas och hämtas hos Sefina Borås. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Fotogenlampa s.k. "Skeppslampa" Stelton, design: Erik Magnusson, Höjd: 32cm, rostfritt stål, skev i konstruktion, defekt.Visas och hämtas hos Sefina Borås. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Konst Skulpturer
Inger Weichselbaumer (1938-) Skulptur i brons i form av ansikte Längd: 26cm, signerad
Elgitarr, LTD by ESP Alexi 200, Seymour Duncan Snr. L11014807, Made in China, saknar bakplattan, slitna band, bruksslitage, repor med hårt case.Ej visning