901 - 920 av 1 346
1...454647...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022

Klubbad för

Minnesmynt S925 27,3g bredd: 36mm Nobelprisets Hundraårsjubileum Sverige 200kr 2001 i etui med certifikat

275 kr

Utrop: 225 kr

Parti guld 18K Brv: 21,9g defekt

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Sockertång S830 12,0g 78mm

Utrop: 100 kr

Sockerströare S830 14,6g 124mm modell: Rosen

Utrop: 100 kr

Fåglar i trä höjd: 15,5cm bredd: 13,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Oidentifierad konstnär, Naken Kvinna, Olja på pannå 47,5x38,5cm , i träram , signerad Elin 32.Ej visning

Utrop: 600 kr

Gideon Allan Fingal Johansson (1906-1981) bland teknik, 33,5x49,5cm, signerad.Ej visning

Utrop: 150 kr

Sven Holm (1934-2018) bland teknik, 49x52cm, Ej visning

Utrop: 200 kr

Lars Florén (1899-1979) ''Läsande kvinna'' Olja på pannå, 52x44cm, i sliten träram, signerad, Ej visning

Utrop: 1 200 kr

Lars Florén (1899-1979) Olja på pannå, 53,5x45,5cm, i träram, signerad. Ej visning

Utrop: 1 200 kr

Figurin Flicka med fåglar Jie Sweden Design: Edit Risberg, höjd: 30cm bredd; 19,5cm, signerad

75 kr

Utrop: 100 kr

Matknivar 6st S830 373,4g 208mm

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Matgafflar 7st S830 331,8g 177mm

2 400 kr

Utrop: 2 200 kr

Matskedar 3st S830 169,3g 182mm

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Dessertskedar 4st S830 142,1g 158mm

Utrop: 1 000 kr

Figurin, Elbogen Keramik, Pojke med hund, höjd: 18cm bredd: 8cm, signerad

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Elbogen Keramik, Flicka med katt, höjd: 14cm bredd: 8,5cm, signerad

Utrop: 50 kr

Figurin, Zaphir Spain, Flicka med docka , höjd: 15cm bredd: 6,5cm

Utrop: 50 kr

Figurin, Zaphir Spain, Pojke med kudde, höjd: 24cm bredd: 8,5cm

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr