561 - 580 av 1 346
1...282930...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022

Klubbad för

Hänge "delfin", 18K, 0,20g, längd 1,5cm, bredd 0,7 cm

Utrop: 175 kr

Kedja Venezia Balestra, 18K, brv 1,4g, importstämplad, springring

750 kr

Utrop: 900 kr

Kedja Pansar, Balestra, 18K, brev 5,5g, importstämplad, springring

Utrop: 3 600 kr

Örhängen med diamanter, 6 st x ca 0,005ct GFAB, åttkantsslipande, snurrebussar

Utrop: 1 400 kr

Ring med små diamanter, 18K, brv 1,4g, Ø 17

Utrop: 1 200 kr

Ring, S925, 6,4g, Ø17

Utrop: 150 kr

Parti guld, 18K, brv 9,3g, ringar med diamanter, graverade

Utrop: 4 800 kr

Örhängen, 18K, brv 4,6g,

Utrop: 3 900 kr

Rolex, Oyster Perptual, Day-Date 40, 40 mm, Platina (PT950), "Ice Blue Roman Dial", presidentlänk i platina, crownclasp, automatisk, cal. 3255, safirglas, dag/datum, referensnummer. 228206, serienummer. 12V00569, certifikat, -19, mycket gott skick, 262,7g

Rolex, Oyster Perptual, Day-Date 40, 40 mm, 18K vitguld, blå urtavla, automatisk, cal. 3255, dag/datum, safirglas, referensnummer. 228239, serienummer. 9M996021 presidentlänk (kortad), med crownclasp, bruttovikt 194,1g

Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, 44mm, 18K, brv 254,4g, ref nr.116688M, serie nr. 8156Q5T3, regattakronograf, safirglas, automatisk, Cal. 4160, Oysterlänk i 18K med easylink, avkortad, ref. BAE/78218, ca 2015, putsrepor på länk samt boett

Cartier, Ballon bleu de Cartier, 42 mm, stål/guld, boettnummer. 168340MX/3001, automatisk, safirglas, integrerad originallänk, viklås, ref. CCMC-6H, putsrepor på länk samt boett

Guldbälte 18K 800,0g, stavlås, mindre buckor och slitage

Kedja, 18K, Kejsarlänk, 206g, Längd: 64cm, Bredd: 8mm, kistlås

Rolex, Oyster Perpetual, Cosmograph Daytona, stål, 40mm, svart urtavla, svart keramring (Cerachrom), automatisk, Cal 4130, kronograf, safirglas, Ref nr. 116500LN, Serie nr. 585PQ694, Oysterlocklänk, viklås (Easylink), putsrepor på länk.

Rolex, OP Yacht-Master II, 44 mm, Ref nr. 116681, stål/roséguld (Everrose), vit urtavla, blå Cerachrom, safirglas, automatisk, Cal 4161, regattakronograf, Serie nr. G699541, Oysterlocklänk Easylink

Armband, 18K Pansarlänk, L: 22,5 cm B: 19,5 mm, kistlås, 214,6g

Rolex, Oyster Perpetual Datejust, 36 mm stål/roséguld, ref 116201, s/n: 42V61532, slät glasring, svart tavla med romerka index, automat, kronometer, datum, Oysterlänk Rolesor, viklås Oysterclasp med Easylink.

Kedja, 18K, 478,2g, Kejsarlänk, L: 63 cm, B: 10 mm, kistlås, Stockholm.

Armband, 18K, Kejsarlänk, 92,4g, L: 21 cm, B: 8,5 mm, kistlås med diamanter 20x ca 0,01ct