501 - 520 av 1 346
1...252627...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022

Klubbad för

Parti guld 18K brv 5,3g, fyra delar, defekt, graverad, med pärlor

Utrop: 2 400 kr

Enstensring 18Kbrv 3,3g Ø17¼, med diamant 1x ca 0,33ct, briljantslipad , Svema Guld & Silver

Utrop: 7 800 kr

Kedja 14K 7,9g, längd 43 cm, bredd 5 mm, kistlås

Utrop: 3 100 kr

Örhängen Creoler ett par 14K 2,2g, med snurrebussar

850 kr

Utrop: 800 kr

Spel, 4st för Nintendo Switch; Super Mario Maker2/Party/Deluxe, Pokemon Eevee. Originaletuier.

900 kr

Utrop: 250 kr

Armband 14K 3,9g, längd 18 cm, bredd 5 mm, kistlås

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen Creoler, ett par 18K 2,8g, med snurrebussar

Utrop: 2 300 kr

Ring 14K 1,1g Ø15¾, nagg, sliten

650 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld 14K 0,5g, två delar, skev

150 kr

Utrop: 175 kr

Örhängen, ett par 18K tvåfärgad 1,3g, med snurrebussar

Utrop: 1 100 kr

Kedja Venezia 18K 6,1g, längd 42 cm, bredd 1 mm, springring, Uno A Erre

Utrop: 3 800 kr

Vristlänk Pansar 14K 6,6g, längd 25cm, bredd 3 mm, Balestra, springring

Utrop: 2 600 kr

Ring, 18K, med lila sten, brv 1,9g, Ø16

Utrop: 1 200 kr

Smycken Slät ring

Slät ring, 18K, 2,0g, Ø17½

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K brv 3,5g, sex delar, defekt, gravering, med stenar

Utrop: 6 600 kr

Kedja Pansar 18K 3,5g, längd 47 cm, bredd 1 mm, springring, Balestra

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband X-länk 18K 14,6g, längd 17 cm, bredd 13 mm, kistlås, missfärgad

8 000 kr

Utrop: 7 300 kr

Kedja doserad X-länk 18K 11,0g, längd 43 cm, bredd 5-7 mm,kistlås, Odenguld, Köping, 1988

Utrop: 7 000 kr

Ljusstakar, 4st Iittala, Timo Sarpaneva, modell Festivo, olika höjd: 8 - 27cm

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Vas, Kosta Boda, Bertil Vallien, Artist Collection, signerad och numrerad 89281, höjd: ca 17 cm

Utrop: 600 kr