461 - 480 av 1 346
1...232425...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022

Klubbad för

Parti guld 18K brv 21,0g, defekt, graverad, med sten

Utrop: 10 400 kr

Fickur, Omega, savonett, 51 mm, gulddoublé (20 Micron), liten sekundvisare, manuell, ankargång, caliber 40.6 S,T2.15P, 15 juveler, boett nr. 7959983, serie nr. 7618277, gravyr på innerlock, färgbortfall, mindre slitage, fickurskedja i gulmetal

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K vitguld brv 2,6g Ø16½, med diamant 1x ca 0,08ct, briljantslipad

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K vitguld 2,5g Ø17¼, med diamant 1x ca 0,1ct, briljantslipad

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K vitguld brv 2,3g Ø16, med diamanter 6x ca 0,01, briljantslipade

Utrop: 1 900 kr

Ring 18K brv 3,5g Ø19¼, med grön sten, tillverkad 1968

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K 2,0g, höjd 2 cm (inkl. ögla), bredd 15 mm, stjärntecken vågen

Utrop: 1 000 kr

Kedja Ankar 18K 52,5g, längd 60 cm, bredd 5 mm, kistlås, Clareus Guldsmeds

Utrop: 37 500 kr

Kedja Ankar 18K 22,0g, längd 56 cm, bredd 5 mm, ihålig, karbinhakelås, Svedbom & Co, Solna

Utrop: 14 000 kr

Parti guld 18K 20,1g, en del, defekt

Utrop: 10 200 kr

Certina, Priska, 18K, 33,5 mm, silverfärgad urtavla, boett nr. EOL.115.9299.68, referensnummer. C115.9299.68, plexiglas, kvarts, datum, defekt - krona av, läderband (ej original), med bygelspänne i stål, gravyr, repor/slitage, bruttovikt 30,0g

3 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K brv 8,5g Ø20, skev, med vita stenar

Utrop: 4 300 kr

Kedja Kejsar 14K 37,2g, längd 64 cm, bredd 5 mm, karbinhakelås

13 400 kr

Utrop: 15 000 kr

Parti guld 18K 11,9g, tre delar, graverade

Utrop: 6 000 kr

Parti guld 18K 4,5g, två delar, graverade

Utrop: 2 300 kr

Bägare, 2st, i silver S835, 128,4g, handarbete, importstämplade

Utrop: 850 kr

Ring 14K 3,6g gravyr, slitage

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K 10,8g, defekt

Utrop: 5 400 kr

Parti guld 18K 9,2g, gravyr/defekt

Utrop: 4 700 kr

Ring 18K 9,0g Ø, skev, flätad, dia

4 000 kr

Utrop: 4 600 kr