Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022
Klubbad för
Fickur, Omega, savonett, 51 mm, gulddoublé (20 Micron), liten sekundvisare, manuell, ankargång, caliber 40.6 S,T2.15P, 15 juveler, boett nr. 7959983, serie nr. 7618277, gravyr på innerlock, färgbortfall, mindre slitage, fickurskedja i gulmetal
Kedja Ankar 18K 22,0g, längd 56 cm, bredd 5 mm, ihålig, karbinhakelås, Svedbom & Co, Solna
Certina, Priska, 18K, 33,5 mm, silverfärgad urtavla, boett nr. EOL.115.9299.68, referensnummer. C115.9299.68, plexiglas, kvarts, datum, defekt - krona av, läderband (ej original), med bygelspänne i stål, gravyr, repor/slitage, bruttovikt 30,0g