401 - 420 av 1 346
1...202122...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022

Klubbad för

Mobiltelefon Apple Iphone Xr 64gb, Modell: MH6M3QN/A, Serienr: DX3DRF9HKXK1, imeinr: 35288511454864, imeinr 2: 352885113527350, batterihälsa 90%, olåst, finns en ytlig spricka nere i ena hörnet, repor finns

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti silver S835 38,3g, trasigt skevt

Utrop: 250 kr

Brosch S835 12g längd: 40mm, bredd: 35mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Cordel S925 16,4g längd: 46cm, bredd: 5mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge S835 3,9g höjd: 35mm, bredd: 25mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Kullänk S925 3,7g längd: 42-44,5cm, bredd: 1mm, med ett integrerat hänge och ett hänge hjärta

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen S835 3g, bredd: 18mm, med bernsten, olika ploppar

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, 1 par, S835 8g, Ø20mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Astrid Lindgren, Bok inbunden, med dedikation av författarinnan Titel: Bara Roligt i Bullerbyn , längd: 19,5cm, bredd: 13cm

1 500 kr

Utrop: 900 kr

Astrid Lindgren, Bok inbunden, med personlig dedikation av författarinnan Titel: Sunnanäng, längd: 21cm, bredd: 15,3cm

950 kr

Utrop: 900 kr

Autofraf, Ingrid Bergman, Svensk skådespelare 1915-1982, The Yellow Rolls Royce

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Dekorelememt i brons 1500-tal, 160,9g, längd: 5,5cm, höjd: 4,5cm, bredd: 2,5cm, anlupen skruv,

2 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Skulptur, Dekorelement, Mässing, Lejon sittandes, höjd: 7cm, bredd: 7cm

325 kr

Utrop: 500 kr

ABBA LP-Skiva Arrival, Signerad av alla fyra medlemmar, Björn, Benny, Agnetha och Anni-Frid, lite skavt på kanterna

3 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Karaff med kork i porslin, Tyskland, Reise-Tasche, längd: 22cm, höjd: 16cm

25 kr

Utrop: 100 kr

Figurin GDR, Kvinna med höns, höjd: 23cm, bredd: 14cm, nr 22

75 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Stengod Fischer, Djur/Viking, höjd: 13cm, bredd: 8cm

Utrop: 75 kr

Högtalare, Sony, Modell: GTK-XB7, Serienr: 51I9856, kraftfull hemmaljudanläggning, med kabel, hög: 65cm, bredd: 34cm, djup: 33cm, repor finns vid uttag bak, en stöddämpare saknas.visas och hämtas på Östergatan 35-39 Malmö

Utrop: 1 000 kr

Ljusstakar 3st, Skultuna Mässingsbruk, "Tulpan", design: Pierre Forsell , höjd 19-23cm, i ask

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Spelkonsol, Nintendo Switch Snr: XKJ10087921976, modell:HAC-001(-01, dockningstation nr: XFL103635, 1st handkontroll, 1st USBC kabel, 2st Joy-Coin vristband, 1st Spel Luigis Mansion 3 (plastficka trasig på framsidan)

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr