Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022
Mobiltelefon Apple Iphone Xr 64gb, Modell: MH6M3QN/A, Serienr: DX3DRF9HKXK1, imeinr: 35288511454864, imeinr 2: 352885113527350, batterihälsa 90%, olåst, finns en ytlig spricka nere i ena hörnet, repor finns
Kedja Kullänk S925 3,7g längd: 42-44,5cm, bredd: 1mm, med ett integrerat hänge och ett hänge hjärta
Astrid Lindgren, Bok inbunden, med dedikation av författarinnan Titel: Bara Roligt i Bullerbyn , längd: 19,5cm, bredd: 13cm
Astrid Lindgren, Bok inbunden, med personlig dedikation av författarinnan Titel: Sunnanäng, längd: 21cm, bredd: 15,3cm
Dekorelememt i brons 1500-tal, 160,9g, längd: 5,5cm, höjd: 4,5cm, bredd: 2,5cm, anlupen skruv,
ABBA LP-Skiva Arrival, Signerad av alla fyra medlemmar, Björn, Benny, Agnetha och Anni-Frid, lite skavt på kanterna
Högtalare, Sony, Modell: GTK-XB7, Serienr: 51I9856, kraftfull hemmaljudanläggning, med kabel, hög: 65cm, bredd: 34cm, djup: 33cm, repor finns vid uttag bak, en stöddämpare saknas.visas och hämtas på Östergatan 35-39 Malmö
Ljusstakar 3st, Skultuna Mässingsbruk, "Tulpan", design: Pierre Forsell , höjd 19-23cm, i ask