Avslutad | Pant – Tisdag 6 december 2022
Klubbad för
Ring 18K 3,9g Ø16¼ vitguld med diamanter 1xca0,05ct 3xca0,02-0,03ct 10xca0,01ct åttkantsslipade
Johan Arvall (1944) Oljemålning på duk, Blomsterstilleben, motivets mått ca 27x21cm, guldfärgad ram.Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
John Noel Smith (1952). Grafiskt blad "Frog in a whiskey glass" nr 80/90, signerad, daterad 1985. Mått ca 70x62cm. Inramad, små skador på ram. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.