Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 december 2022
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, must de Cartier, 100 % siden, 85x85 cm, svart bård, grön dörr, classic charms, cert, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Motif Rubis, Cartier Paris, 100 % siden, 85x85 cm, ljusbeige bård, röda, gula rosor, cert, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Cartier Paris, 100 % jacquardsiden, 85x85 cm, blå, röd, svart, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, GUCCI, Horsebite, 100 % siden, 90x90 cm, vit bakgrund, cerice, röd, guld, ask.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Must de Cartier, 100% jacquardsiden, 90x90 cm, rost, lila, grön, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Cartier Paris, 100 % siden, 90x90 cm, mörkblå, blå, guld, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, LOUIS VUITTON, Malle Fleur, 100 % siden, 90x90 cm, rosa, ljusrosa, turkos, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Cartier Paris, Panthere, 100 % siden, 65x65 cm, svart bård, vit, liten fläck.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Cartier Paris, Gem Set, 100 % siden, 90x90 cm, ljusblå, rosa, lila, liten fläck.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, must de Cartier, Exotic Gems, 100 % siden, 85x85 cm, svart bård, off white, orange.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, brunt präglat läder, mässingfärgade beslag, 13x22x4 cm.
Kläder Skor
CHRISTIAN DIOR, BARNSKOR, Baby Dior, Slipper, Cannage lammskinn, ljusrosa, stl 17, originalask. Excellent Condition.
VÄSKA, LONGCHAMP, vinrött lackskinn, silverfärgade beslag, 34x26x11 cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, CHANEL, Diana Single Flap Bag, svart skinn, guldfärgade beslag, 22x14x7 cm, hologrammärkt 1705351, år 1989-1991, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Reissue Flap Bag, flat quiltat läder, silverfärgade beslag, 32x23x7 cm, hologrammärkt 6136007, år 2000-2002, dustbag, lagning vid axelremsfästet, slitage på hörnen.