Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 december 2022
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, COACH, svart skinn, guldfärgade beslag, 11x8 cm, kort, mynt, sedel, ask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, Guccissima, beige skinn, guldfärgade beslag, 19x11 cm, kort, mynt, sedel, ask.
VÄSKA, SAINT LAURENT, Loulou Bag Small, rött quiltat skinn, silverfärgad beslag, 23x17x7 cm, dustbag,
VÄSKA, GUCCI, Camera Bag, svart quiltat skinn, guldfärgade beslag, 23x14x7 cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, NéoNoé, monogram canvas, svart skinn, guldfärgade beslag, 25,5x25x17 cm, dustbag, kartong, bruksslitage (sprickor).
VÄSKA, MULBERRY, beige skinn, silverfärgade beslag, 30x26x12 cm, avtagbar axelrem, fläckar på foder, slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Eva Clutch, damier Azur, guldfärgade beslag, 24x13 cm, avtagbar axelrem, fläckar på foder, bruksslitage.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, GUCCI, svart skinn, guldfärgat spänne GG, längd 85 cm, bredd 4 cm,repor på spännet.
Visa varaKläder Skor
SKOR, CHANEL, CC Turn Lock Knee high, svart skinn, logo CC, silverfärgade beslag, stl 37. klack 5 cm.
Kläder Skor
SKOR, STUART WEITZMAN, stövlar, svart präglat läder, svart nylon, stl 38, klack 4 cm, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, YVES SAINT LAURENT, pumps, svart glitter, svart skinn, stl 38½, klack 11 cm, platå 3 cm, dustbag.
RING, CELINE, Maillon Triomphe Multi Ring, guldpläterad mässing, stl 16,75 mm, 52, fodral.