Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2022
Certina damur 18K,quartz (tickar ej) 22mm,plexiglas,datumvisning,EOL 111.9299.68, läderband utan lås
Certina herrur 18K, automat (tickar ej),34mm, plexiglas, flexlänk i oädelmetall, graverad baksida
Skål Målerås Glasbruk, Design: Mats Jonasson modell: Silver magic, bredd: 23cm höjd: 6,5cm
Skål Målerås Glasbruk, Design: Mats Jonasson modell: Gold magic, bredd: 23cm höjd: 6,5cm
Kjell Lennart Fristedt (1927-) Olja på pannå, motiv; Ängsmark daterad 1989, 22x20cm i träram,Ej visning
Kjell Lennart Fristedt (1927-) Olja på pannå, motiv; Kvällsvila daterad 1989, 22x20cm i träram, Ej visning
Kjell Lennart Fristedt (1927-) Olja på pannå, motiv; Näckrostjärn daterad 1989, 22x31,5cm i träram, Ej visning