Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2022
Manschettknappar, ett par 14K, 12,0g, 23 mm, märkta Ole L.
Visa varaSmycken Collier
Collier, 18K, vitguld, brv 23,6g, små diamanter (baguetter/brilj piqué) några med nagg/defekter, 40 cm, kistlås
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual Datejust 41 mm, ref 126300, Oystersteel, automat, kronometer, datum, Jubilélänk viklås Easylink, box, ytterkartong & certifikat 2019 Norge, små repor, extra länkbit,
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual Yacht-Master II, 44mm, 18K, ref.nr. 116688, ser.nr. 5827S136, regattakronograf, automatisk, kronometer, safirglas, glasring Cerachrom, Oysterlocklänk 18K (kort) viklås Easylink, box & cert 2013, 244,4g, små repor, extra länkbit.
Visa varaGlas Övrigt
Kosta Boda, 6 st Mine Mini tumblers, design Ulrika Hydman-Vallien, H: 70 mm, svart & vitt, i originalkartonger.
Visa varaGlas Övrigt
Kosta Boda, 6 st Mine Mini tumblers, design Ulrika Hydman-Vallien, H: 70 mm
Visa varaÖvrigt Övrigt
Orrefors, 6st glasassietter samt 1st serveringsfat, Lars Hellsten, Påfågel.