Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2022
Armbandsur Amfibier Fyr20, automat, stål, Ø38mm, plexiglas, datum, läderarmband
Analog Kamera Rolleiflex, i bruksskick, ej funtionstestad, nr:948602, compur rapid, i läderfodral
Armbandsur Orient Kamasu, automat, Ø42mm, datum, dag, safirglas, stål, viklås, i box, med två extralänkar och manualer ref:F692-UAA0, snr:C031831
Klockor Festina
Armbandsur Festina Special Edition, quartz, 44mm, kronograf, datum, mineralglas, stål, extra gummilänk, verktyg, extra länkbit,i box, mnr:F20451, små repor på glas
Seiko automat 40mm Divers 200m 7S26-0020 snr296541 dag/datum stål med löst armband/repigt
Klockor Gant
Armbandsur Gant Sussex, stål, quartz, 32mm, datum, blå urtavla med rosé detaljer ref:G1360, snr:04000384, med extralänkbitar, i box
Mobiltelefon Samsung Galaxy A51, mnr: sm-a516b/ds, snr:R5CR308ADVL, med laddare i kartong, med små repor på skärm
Klockor Citizen
Armbandsur Citizen Eco-drive, kronograf, datum, stål, Ø42mm, safirglas, mnr:H504-8083290 snr:861030043, repig på viklås
Elgitarr Gibson Epiphone Les Paul, snr: U01083737, med lackskador, i mjukt fodral defekta delar.Ej visning
Keyboard Yamaha PSR F50, snr:EBUO01928, batteridriven, saknar fodral Visas och hämtas hos Sefina på Gullmarsplan 6, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.