Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2022
Klubbad för
Ring 18K 19,3g Ø18¼ med diamanter 112xca0,02ct varav vissa med nagg, ovalslipad glasfylld rubin med slitna fasetter och flertal nagg
Vinkaraff, tvåfärgat glas, design: Riedel, modell: Black Tie Bliss, höjd: ca 35cm, bredd: ca 14cm, hjärtdetalj, liten repa i botten
Bordsknivar 18st S830 1344,5g, 217mm, modell: Anitra, blad i rostfritt stål, mycket repiga, bruksslitage