141 - 160 av 1 614
1...789...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2022

Klubbad för

Ring 18K 19,3g Ø18¼ med diamanter 112xca0,02ct varav vissa med nagg, ovalslipad glasfylld rubin med slitna fasetter och flertal nagg

Utrop: 17 200 kr

Ring 18K 2,7g Ø17 med diamanter 5xca0,0075ct åttkantslipade

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Vinkaraff, tvåfärgat glas, design: Riedel, modell: Black Tie Bliss, höjd: ca 35cm, bredd: ca 14cm, hjärtdetalj, liten repa i botten

Utrop: 850 kr

Bordsknivar 18st S830 1344,5g, 217mm, modell: Anitra, blad i rostfritt stål, mycket repiga, bruksslitage

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Bordsgafflar 18st S830 562,3g, 183mm, modell: Anitra, mycket repiga, bruksslitage

3 100 kr

Utrop: 3 800 kr

Bordsskedar S830 400,9g, 187mm, modell: Anitra, bruksslitage

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Dessertgafflar S830 239,7g, 147mm, modell: Anitra

Utrop: 1 600 kr

Smörgåsknivar S830 559,1g 177mm, modell: Anitra, blad i rostfritt stål, repiga

Utrop: 1 800 kr

Dessertskedar 11st S830 230,7g, 150mm, modell: Anitra, något repiga

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Kaffeskedar 9st S830 96,7g, 116mm, modell: Anitra, något repiga

Utrop: 600 kr

Marmelad/syltsked S830 24,5g, 140mm, modell: Anitra

Utrop: 150 kr

Marmelad/syltsked S830 24,8g, 145mm, modell: Anitra, något repig

Utrop: 150 kr

Marmelad/syltsked S830 22,6g, 142mm, modell: Anitra, något repig

Utrop: 150 kr

Uppläggningssked S830 63,1g, 250mm, modell: Anitra

Utrop: 425 kr

Uppläggningssked S830 79,7g, 242mm, modell: Anitra

Utrop: 550 kr

Tårtspade S830 45,6g, 200mm, modell: Anitra

275 kr

Utrop: 300 kr

Serveringstång S830 110,6g, 250mm, modell: Anitra

Utrop: 750 kr

Serveringsgaffel S830 59,7g, 213mm, modell: Anitra, tvåtandad

Utrop: 400 kr

Sillgaffel S830 14,4g, 135mm, modell: Anitra

Utrop: 100 kr

Sillgaffel S830 15,5g, 135mm, modell: Anitra

Utrop: 100 kr