1361 - 1380 av 1 614
1...686970...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2022

Klubbad för

Ryggsäck, Gucci, GG Supreme Backpack, canvas och svarta skinndetaljer, 31,5x41 x 14,5cm, nyskick

Utrop: 10 200 kr

Plånbok, Louis Vuitton, Twist wallet, rött skinn, i originalask

Väska, Gucci, Marmont, Matelasse, svart skinn med detaljer i gulmetall, 26x13x6cm, med dustbag

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray Ban, RB2180, bruna bågar, i glasögonfodral

350 kr

Utrop: 425 kr

Accessoarer Övrigt

Soglasögon, Ray Ban Pilot, metalbågar, brunt tonat glas

325 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray Ban, RB3457, bågar med metall- och plastbågar, brunt glas, i fodral

350 kr

Utrop: 425 kr

Laptop, Microsoft Surface Go, 8GB RAM, 128GB, Intel Pentium, snr: 01535618425, med penna, tangentbord Surface Go Type, laddare

Utrop: 3 000 kr

KG Nilsson (1942-) , Färglitografi, signerad och daterad KG Nilsson 1992 34/75, 48x55cm, i träram. Visas och hämtas hos Sefina på Vasagatan 8-10, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

475 kr

Utrop: 550 kr

Nalle, Steiff, höjd: 35cm, snr: 012082

300 kr

Utrop: 375 kr

Nalle, Steiff, höjd: 28cm, snr: 012556

225 kr

Utrop: 250 kr

Leksak, uppdragbar, Lehman, Drunken Sailor, slitage på klädsel

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Leksaksbilar, 3st, Dinky Toys, Citroen DS 19 i nyskick, Citroen 11BL stort slitage, Royal Mail Van i använt skick

175 kr

Utrop: 200 kr

Leksak, uppdragbar, Tyrolare, Schuco, med nyckel

275 kr

Utrop: 250 kr

Leksak, Schäfer, Steiff

400 kr

Utrop: 425 kr

Leksak, Apa, Steiff

225 kr

Utrop: 125 kr

Leksak, bil, uppdragbar, Shuco, Grand Prix Racer 1070, med nycklar

550 kr

Utrop: 550 kr

Skålar, 3st, Rörstrand, Mon amie, höjd: 5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Kamera, Canon EOS 600D, snr: 083063066043, med batterigrepp, 1 objektiv Sigma DC 70-300mm 1:4-5.6, med laddare och blixt

Objektiv, Canon EW 83E, 10-22mm, Ultrasonic, med lins och motljusskydd

Objektiv, Canon, EFS 18-55mm snr: 7906128251, med lins och motljusskydd