1121 - 1140 av 1 614
1...565758...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2022

Klubbad för

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray Ban Erika, Modell: RB3539 002/T3 54 19, polariserade, svart glas & svart båge, med putsduk och fodral

550 kr

Utrop: 600 kr

Baume & Mercier, Geneve, Linea, damur, stål, quartz, 27mm, Refnr: M0A10009, Snr: 5103131, Boettnr: 65690, safirglas, något repig, datum, fjärilslås, medföljande läderband och extralänkar, med cert dec-11 El Corte Inglés, i box och ytterkartong

Utrop: 3 600 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy Z Flip 5G, 128GB, Modellnr: SM-F711B, Snr: R5CRA2EKPJH, IMEI: 355001764364641, med laddsladd, i box, återställd

4 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Spelkonsol, Playstation 4 (PS4), 500GB, Modellnr: CUH-1116A, Snr: 03-27452246-6288392, med ett spel ( Tom Clancy´s Ghost Recon), handkontroll och kablage

700 kr

Utrop: 600 kr

Knivset Global, 5st knivar, Cromova (GF-33, grönsakskniv, G-9, 20th anniversary, filékniv), i väska, bruksskick.Ej visning

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, gubbe i silver S800 på sten, höjd totalt: 60mm

200 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Kosta Boda, design: Bertil Vallien, "Satellite", höjd: 29,5cm, Ø10cm

400 kr

Utrop: 475 kr

Vas, Gustavsberg, Stig Lindberg, Reptil Carrara 260, höjd: 22,5cm

425 kr

Utrop: 350 kr

Laptop, Apple Macbook Air, Modell: A1466, EMC 2925, Snr:C02Q3L5UG940, med laddare, i väska, startar ej, gissningsvis hårdvarufel

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Väska, Gucci Dionysus, GG Small Shoulder Bag, Modell: D034892778, Nr: 400249 486628, 28x17x9cm, med manual, i dustbag, box och påse

10 800 kr

Utrop: 10 200 kr

Fiskerulle, Record Ambassadeur no 5000, Snr: 54294, i läderfodral

550 kr

Utrop: 300 kr

Elektronik Musik

Högtalare, JBL Xtreme 3, bluetooth, Snr: ND0726-JL0127794, axelrem och strömkabel

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Trattgrammofon, Nordiska Phonograph AB Stockholm, höjd ca 67cm, med en lp-skiva, ej funktionsgaranti, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A

Utrop: 1 200 kr

Tavlor 3st, oidentifierad konstnär, blandteknik, i ramar (defekta), 32,5x50cm, motivets mått 19x33cm.Ej visning

175 kr

Utrop: 2 000 kr

WF Smith, olja på duk, i guldfärgad ram, 102x79cm, motivets mått: 59,5x89cm, skada på duk, Stad i kvällsljus, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A

Utrop: 400 kr

Porslin, 18 delar, Rörstrand Ostindia, två olika upplaga, 8 st assietter Ø18cm (7st med nagg/slitage), 8 st assietter Ø21cm (6 st med nagg/slitage), 2 Uppläggningsfat 18cm samt 23,5cm (slitage), Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A

375 kr

Utrop: 550 kr

Parti guld 18K 16g, defekt med stenar

Utrop: 8 100 kr

Ring 18K 7g Ø20¼ med blå sten

Utrop: 5 700 kr

Armband Bismarck 18K 17g längd:18cm bredd:5mm med 9 hängen

Utrop: 11 000 kr

Collier med stavar och odlade pärlor, 18K 13g längd:49,5cm

Utrop: 5 800 kr