Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2022
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Ray Ban Erika, Modell: RB3539 002/T3 54 19, polariserade, svart glas & svart båge, med putsduk och fodral
Baume & Mercier, Geneve, Linea, damur, stål, quartz, 27mm, Refnr: M0A10009, Snr: 5103131, Boettnr: 65690, safirglas, något repig, datum, fjärilslås, medföljande läderband och extralänkar, med cert dec-11 El Corte Inglés, i box och ytterkartong
Mobiltelefon, Samsung Galaxy Z Flip 5G, 128GB, Modellnr: SM-F711B, Snr: R5CRA2EKPJH, IMEI: 355001764364641, med laddsladd, i box, återställd
Spelkonsol, Playstation 4 (PS4), 500GB, Modellnr: CUH-1116A, Snr: 03-27452246-6288392, med ett spel ( Tom Clancy´s Ghost Recon), handkontroll och kablage
Knivset Global, 5st knivar, Cromova (GF-33, grönsakskniv, G-9, 20th anniversary, filékniv), i väska, bruksskick.Ej visning
Laptop, Apple Macbook Air, Modell: A1466, EMC 2925, Snr:C02Q3L5UG940, med laddare, i väska, startar ej, gissningsvis hårdvarufel
Väska, Gucci Dionysus, GG Small Shoulder Bag, Modell: D034892778, Nr: 400249 486628, 28x17x9cm, med manual, i dustbag, box och påse
Trattgrammofon, Nordiska Phonograph AB Stockholm, höjd ca 67cm, med en lp-skiva, ej funktionsgaranti, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A
Tavlor 3st, oidentifierad konstnär, blandteknik, i ramar (defekta), 32,5x50cm, motivets mått 19x33cm.Ej visning
WF Smith, olja på duk, i guldfärgad ram, 102x79cm, motivets mått: 59,5x89cm, skada på duk, Stad i kvällsljus, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A
Porslin, 18 delar, Rörstrand Ostindia, två olika upplaga, 8 st assietter Ø18cm (7st med nagg/slitage), 8 st assietter Ø21cm (6 st med nagg/slitage), 2 Uppläggningsfat 18cm samt 23,5cm (slitage), Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A