Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2022
Klubbad för
Klockor Perfecta
Perfecta, 18K, automat (defekt urverk), 36mm, datum, flexband, plexiglas, graverad, bucklor i boet
Tissot, 18K, quartz (i behov av betteribyte), 34mm, datum, läderband, plexiglas, graverad
Tissot Gentleman, quartz, herrur, 40mm, Refnr: T127410A, Snr: 61YWL21C7, stål, safirglas, datum, fjärilslås, bruksskick, länk 19cm
Armband 21K 8,4g längd: 17,5-19,5cm, bredd: 7-24mm, med genombrutet mönster