921 - 940 av 1 614
1...464748...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2022

Klubbad för

Klockor Perfecta

Perfecta, 18K, automat (defekt urverk), 36mm, datum, flexband, plexiglas, graverad, bucklor i boet

4 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Tissot, 18K, quartz (i behov av betteribyte), 34mm, datum, läderband, plexiglas, graverad

3 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Tissot Gentleman, quartz, herrur, 40mm, Refnr: T127410A, Snr: 61YWL21C7, stål, safirglas, datum, fjärilslås, bruksskick, länk 19cm

1 600 kr

Utrop: 850 kr

Kedja Pansar S925 2,8g längd: 45cm, bredd: 2mm

Utrop: 75 kr

Kedja Pansar S925 2g längd: 38cm, bredd: 1mm

Utrop: 75 kr

Kedja Ankar S925 7,6g längd: 47,5cm, bredd: 3mm, med integrerat hänge

Utrop: 175 kr

Ring S925 5g Ø16, förgylld med vita stenar

150 kr

Utrop: 175 kr

Ring S925 2,9g Ø16, med vita stenar

Utrop: 125 kr

Ring S925 3,9g Ø16¾, med vita stenar

Utrop: 150 kr

Hänge S925 4,7g höjd: 20mm, Hjärta med vit sten

Utrop: 175 kr

Parti silver S925 18,8g defekt, buckligt, udda

Utrop: 150 kr

Parti silver S800 10,6g defekt, buckligt

Utrop: 75 kr

Brosch S830 15,7g längd: 50mm, med markasiter

75 kr

Utrop: 100 kr

Armring 21K 7,1g Ø60mm, mönstrad

Utrop: 4 300 kr

Armring 21K 7,2g Ø60mm, mönstrad

Utrop: 4 300 kr

Armband 21K 8,4g längd: 17,5-19,5cm, bredd: 7-24mm, med genombrutet mönster

Örhängen 21K 8,1g höjd: 64mm, med genombrutet mönster

Ring 21K 3,6g Ø18¾-justerbar, med genombrutet mönster

Collier 21K 8g längd: 41,5cm, delvis tvåradig

Herring 22K 15,5g Ø21¼, med svart sten

Utrop: 7 400 kr