Avslutad | Aficionado – Torsdag 27 oktober 2022
Klubbad för
VÄSKA, LOUIS VUITTON, portfölj, monogram canvas, guldfärgade beslag, 39x28x12 cm, dustbag, avtagbar axelrem.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Bi-fold, Damier Graphite, 11x9 cm, kort, sedel, dustbag,
Accessoarer Scarves
HALSDUK, BURBERRYS, 50% lammull, 50% cashmere, 140x30cm, grönrutig, ett litet hål.
Medaljer Ordenstecken
KOMMENDÖRSTECKEN, förgyllt silver, emalj, Nordstjärneorden, bredd 54 mm, vikt med band 43,7 g, originaletui.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Biofold, Epi, brunt läder, 11x10 cm, mynt, kort, sedel, visst slitage.
PORTFÖLJ, WASA LÄDER, mörkbrunt skinn, två större fack med inredning, 36x28 cm, axelrem.