981 - 1000 av 1 115
1...495051...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022

Klubbad för

Klockor DKNY

DKNY Ø38mm, Ref:NY-4846, srn:250911, quartz med plastlänk

300 kr

Utrop: 375 kr

Seiko Kinetic SQ100 Ø29mm, automatic, datum, ref:3M22-OC00, srn:622552, stål länk, med gravyr

250 kr

Utrop: 125 kr

Fossil Blue Ø39mm, ref: CH-2310, srn:330203, stål länk, med datum, quartz

125 kr

Utrop: 125 kr

Fossil Ø41mm ref:CH-2710, srn:251012, quartz, med extra länkar

325 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Zodiac

Zodiac 1882 Ø39mm, ref:ZO2307,srn:01098, dag och datum, stål länk, quartz, med två extra gummi länk

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Glasfigurin Mantorp Sweden "Fisk" Höjd:10c,

Utrop: 50 kr

Figurin GDR "kvinna med höns", Höjd:22,5cm, nr:21, skada vid handen

100 kr

Utrop: 75 kr

Karaff Upsala Ekeby Ø78mm Höjd:13cm

Utrop: 75 kr

Burk med lock Upsala Ekeby Ø85mm Höjd:11,5cm

Utrop: 75 kr

Goebel Karaff Höjd:26cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Goebel Karaff nr:3061, Höjd:23cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Goebel Karaff Höjd:11cm

Utrop: 50 kr

Goebel Kruka Ø165mm Höjd:11cm

Utrop: 50 kr

Goebel Kruka Ø145mm Höjd:10cm

Utrop: 50 kr

Goebel Kruka Ø111mm Höjd:8cm

Utrop: 50 kr

Is behållare Moet&Chandon Ø170mm Höjd:17cm

350 kr

Utrop: 375 kr

Lampa Cirka från 70-talet Höjd:73,5cm.Ej visning

200 kr

Utrop: 250 kr

Certina 18K brv:29,8g 32mm, med gravyr, läderband

3 500 kr

Utrop: 3 600 kr

Kniv i balja s.k. Kris Indonesisk 1900-tal, balja av trä , Längd 50,5cm. Ej Visning

150 kr

Utrop: 200 kr

Kruka Linnea Borealis fyrklövern 1977, höjd: 18cm, med öron och guldkant

Utrop: 50 kr